Wpis z mikrobloga

@Ziutek33: A podobno motocykliści to wariaci
@soosh071: Nie życzę Ci żeby Twojemu dziecku piłka wypadła na drogę i żeby akurat tą drogą jechał kierowca Twojego pokroju. Ale znając życie takie teksty do ciebie nie trafia... jak ktoś ma nasrane we łbie to albo zmądrzeje jak coś się stanie co często następuje, albo umrzesz jako kretyn, oby bez innych ofiar :)
Macie racje choc u mnie to byla noc i droga krajowa nie mam nic na usprawiedliwienie. Choc nawet panowie policjanci powiedzieli ze potem wyjechalismy z wioski i trzymalem przepisowe 90 km/h. Troche sie zagolopowalem, niestety nie czuc tej predkosco tak bardzo u mnoe w samochodzie.

Co nie zmenia faktu ze dalej legalnie jezdze za granicą bo ten zakaz dziala tylko w polsce.
@Arhkoe: @house_ze_skrzypcami_w_tle: Jeden mózg się pruje, po czym zgłasza mój wpis do moderacji, drugi podskakuje jak mops przytakując. Nie interesują mnie wasze wróżby i życzenia, tak samo jak i wasza ocena sytuacji bo zdaje się że ta należy w Polsce do sądów? #!$%@? gwiazdy śmiesznego portaliku z dobrymi poradami jak z bazaru. Jak mam się w kogoś #!$%@?ć to mam wielka nadzieję ze w was. Enjoy lamusy i EOT z
Nie interesują mnie wasze wróżby i życzenia, tak samo jak i wasza ocena sytuacji bo zdaje się że ta należy w Polsce do sądów?


@soosh071: wow. A mnie się zdaje, że nie jesteśmy w sądzie, tylko na śmiesznym portaliku, i jeśli się tu chwalisz straceniem prawa jazdy to mam prawo cię oceniać.

#!$%@? gwiazdy śmiesznego portaliku z dobrymi poradami jak z bazaru.


@soosh071: no to co tu jeszcze robisz? Usuń