Wpis z mikrobloga

No to wczoraj pograliśmy ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Zebrało się 6 osób, w tym przynajmniej 3 mirków: @Kozak_Lkr: @artyan: @artyan: + do tego jeszcze 2 ziomków co miałem na Steamie.
Pierwsza gra - restart na początku bo komuś trafiła się wenecja.
Druga gra już rozpoczęta. Niestety jeden z graczy (Henada) wyszedł po kilkudziesięciu turach - ma żółtą kartkę.
Pozostali grali, poziom był różny, co dało się zaobserwować po około 100 turach.
Ja sąsiadowałem Francją i Indiami. Większość gry prowadziłem, odparłem pierwszy atak Indii, ale wojna trwała aż do samego końca. Niestety nie miałem kasy aby przekupić miasta neutralne na moją stronę, co w epoce atomu się zemściło - nie miałem uranu :(
Udało mi się pokonać Indie, zapisaliśmy i z Francją dokończymy przy okazji :) Więcej zdjęć w komentarzu.

#civ5 #civ5zwykopem #civ5zwykopem
Pobierz
źródło: comment_mtvDhCsuJmoofY42q8Jfg8vdkZtnZI1z.jpg
  • 6
@Kozak_Lkr: no dość słabo, jakbym miał bliżej do nich to bym podbił stolice, a tak cały czas odpierałem ataki Indii. W sumie dobrze nas rozmieściło, bo jakbym miał Ciebie albo Hiawatę za sąsiada to pewnie tam bym przejechał się po stolicach :P Źle, że zignorowałem Francję póki była zacofana technologicznie, potem narobiła samolotów i podbiła mi miasto jedno.
@szcz33pan: szkoda że wczoraj nie mogłem grać, bo widzę że gra była ciekawa, a nie że jeden dominuje. a cała reszta próbuje mu wklepać :)

PS MEGA start. Jak ja taki mam, to uznaje już gre za wygraną, bo naukowo można już na początku odskoczyć.