Wpis z mikrobloga

@barani_leb: i powiem Ci że to jest lipa. Takie opienie piszą kelnerzy bo każdy ma googlemaps w smartfonie. Kiedyś gdzieś byłem i na google maps nie było nawet knajpy która na forsquare miała wysokie noty i... odziwo faktycznie zajebiste żarcie tak jak pisali usserzy.
@barani_leb: ja też nie, ale jak gdzieś jestem to wolałbym omijać łukiem knajpy w których jest #!$%@?, a personel dał po 5 gwiazdek. Mowa tu o miastach typu paryż, barcelona czy berlin. Tam jest duża rotacja knajpek, powstaje taka i jeb ma nagle 20 ocen z 5gwiazdkami - agencja seo oraz personel. To nie bar dla tirowców gdzie jak jest #!$%@? to oni faktyczni piszą, że jest #!$%@?.
@chwed: Masz rację, tripadvisor to gówno gdzie można kupić sobie opinie i certyfikat. Też już dałem się nabrać, za to póki co na forsquare jest w miarę ok. Pytam bo może jest jeszcze jakaś apka gdzie jest w miarę ok.
@chwed: myślę, że nie wszędzie są opłacane. Problem Tripadvisor jest inny. Zwykle oceniają turyści. Czyli np często w Azji zwykle w top10 są restauracje francuskie włoskie i np ze stekami, zamiast miejsc cerwujących lokalną kuchnię.