Wpis z mikrobloga

Wypoki ( ͡° ͜ʖ ͡°) !

Sprawa następująca.

Szukam samochodu do firmy, która rozwozi butle z gazem.
Samochód w przedziale do 8-9k.
Na dzień dzisiejszy smigają 2 Seaty Inca 1.9D, jednak one już powoli nie dają rady( służą nam już od ponad roku ).

Jakie samochody polecacie dostawcze w tym przedziale cenowym ?
Wiadomo, auto nie bedzie wozic styropianu, tylko cieżary.
Rozmyślałem już nad Fiatem Fiorino. Co sądzicie ?

Z góry dzięki za rady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #praca #kurier #kurierzy #auta
  • 6
@Aeny: Tak, w konkurencyjnej firmie smigają takie 3. Raz na 2 tygodnie jeden z tych 3 siedzi u mojego sąsiada na warsztacie :). Dlatego nie wiem czy się w nie pchać.. Do tego to jest na bazie mondziaka mk3 ?
@fragserv: tego ci akurat nie powiem bo szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia - ale jak robiłem w budowlance ( w zasadzie wykończeniówka drzwi okna itp itd )w Niemczech to właśnie mieliśmy transita ( też już miał swoje lata ) i woził różne rzeczy łącznie z przyczepami i nie było z nim nigdy problemu.
@fragserv: stara buda vw caddy mk2 (chociaz to moze to samo co inka), fiat doblo , albo doblo maxi w starej budzie , stary peugot partner no i jak kolega Aeny ford connect 1.8 diesel. U nas taki jeździ connect to z tego co pamiętam probłem był tylko z pompą wtryskową tak jeździł bez awaryjnie. Oczywiście wszystko co będziesz kupował tego typu czysty diesel 1.9 vw czy 1.8 jak jakis ford