Wpis z mikrobloga

@Majk_: ale jak? :D
jak wlasnie jest? stoisz z chlopakiem pod parasolem a znieba na ciebie kapie religianctwo?
byłeś już u doktora? :D
może czas się wybrać.
  • Odpowiedz
@lowca_chomikow: :D
jestes pewien? bo wiesz rzeczywistosc to jedno a jej odbior jest indywidualny. twoje filtry powodują jej inny odbiór moje inny. więc to co ty nazywasz rzeczywistością (np. te obrazek) i to co ja nazywam rzeczywistoscią nie musi być tożsame. chyba że uzurpujesz sobie zdolność do postrzegania prawdziwej istoty materii a nie platońskich cieni.
  • Odpowiedz
@Majk_: równość, wolność, ale nie licząc osób z religioznastwa etc.? To nie jest równość. Religia (i to, co z nią związane) nie jest równa nietolerancji czy byciem prawakiem. Sama jestem wierząca, tolerancyjna wobec wszystkich. Z poglądów bliżej mi do bycia lewakiem, niż prawakiem, ale jak patrzę na wojnę lewica kontra prawica to nie chcę być utożsamiana z żadną ze stroną.
Z jednej strony wielka walka o równość i tolerancję, ale
  • Odpowiedz
@Majk_: Hehe, syndrom oblężonej twierdzy widzę u wszystkich fanatyków jednakowy, c'nie? ( )

Ot, taka neuropejska Francja - stan wyjątkowy od blisko dwóch lat - nie ma jak wolność, nie?
Unia Europejska? No dobrobyt, panie dzieju! Tylko stosunek PKB UE do reszty świata spada - co pewnie nie ma związku ze zwiększonymi nakładami socjalnymi związanymi z hurtowym przybyciem śniadych inżynierów, kobiet i dzieci... Zaś zwiększająca się przestępczość? To pewnie z księżyca wprost na karty statystyki przyfrunęła. Tak, to musi być powód!

No a Chiny - toć to przeca ostoja nacjonalizmu i etatyzmu w tym jakże pięknym neuropejskim świecie, nie? Nie ma bata, tam to jeno bida, chłopski rozum, zaprzaństwo i zaściankowość. Tak neuropejska nauka rzecze -
  • Odpowiedz
@Majk_: i dwóch typów pod parasolem - wszystko się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przypomnę, że tolerancja i równość wg was działa w jedną stronę - jak tylko napiszę, że reprezentuję white hetero pride to sapiecie, że ja nie mogę, bo blablabla.
Nauka i badania - to samo, badania potwierdzające znacznie większą przestępczość wśród czarnych lub jakiekolwiek przeciw lgbtqwerty - nie, złe badania, źli badacze, wszystko
  • Odpowiedz