Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Elo mirki mam 20 lat i jakos sie tak potoczylo ze wciaz prawik here bo ciagle czekalem na 10/10 laske. Teraz widze ze moje prawictwo stalo sie troche moim kompleksem co przeszkadza mi w relacjach z fajnymi laskami a i sam chcialbym w koncu wiedziec jak to jest. I tutaj stoje przed wyborem:

1. Diva
2. Zdesperowana kolezanka

Gdzie druga opcja to laska dla ktorej jestem jakas tam gimnazjalna miloscia, urwalismy kontakt a teraz ostatnio do mnie napisala i troche se piszemy. Zaprasza mnie do siebie, uzywa pelno podtekstów i generalnie widze ze jest mocno chetna. Problem w tym ze jest z twarzy 0 / 10 (do tego stopnia ze glupio mi by nawet z nia gdzies wyjsc) chociaz cialo ma calkiem niezle. Do tego jest dosc glupia i troche przegrywa w zycie. Dlatego po fakcie nie chce z nia utrzymywac zadnych relacji. Boje sie ze wybuchnie z tego jakas drama, ze dowiedza sie znajomi ze sie z nia spotkalem (a wolalbym tego uniknac xD ). Prostytutka gwanantuje mi dyskrecje, 100% drama-free itp ale kosztuje 200 zl. Uwazacie ze uda sie ją zrobic i potem po cichu zniknac z jej zycia czy to nie mozliwe?

#stulejacontent #seks #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop

Która opcja lepsza?

  • 1. 43.2% (54)
  • 2. 56.8% (71)

Oddanych głosów: 125

  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: wal tę 0/10, napisz tylko potem czy Ci wogóle stanął (chociaz jesli ma fajne cialo, to powinno byc spoko). Nie wychodz z nia nigdzie. Umow sie w domu. Szkoda marnować hajsu na 0/10 z twarzy. Jak znajomi sie dowiedza to mozesz powiedziec, ze laska zgadzala sie na wszystko co tylko chciales i szkoda bylo jej nie wykorzystac. Zreszta takie laski co pałaja uczuciem to fajne sa.
@AnonimoweMirkoWyznania: Dawaj tą 0/10, na pieska twarzy nie widzisz a jeśli nawet to możecie wieczorem w ciemności i wyobrazisz sobie inną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak będzie coś piszczała zawsze możesz to wyśmiać i się tego wyprzeć w stylu "Chciała byś..."
@p2i3e4k5a6r7n8i9k1m2i3l4o5s6c7i: widzę ze jesteś wspaniałym, honorowym typem :) obyś już nigdy nie zaruchal z takimi idiotycznymi radami.

Laska opowie koleżankom, info pójdzie dalej, zrobią z niego podłego #!$%@? i już nigdy nie zarucha ;) Rozejdzie się błyskawicznie, takie newsy są jak wykopy które natychmiast wpadają na główna z płomykiem.
@p2i3e4k5a6r7n8i9k1m2i3l4o5s6c7i: nie udawaj idioty ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisałeś wcześniej ze takie z uczuciem są fajne :) tak, najprawdopodobniej pała do niego uczuciem. Tym bardziej ze napisał ze podobno jest jej miłością gimnazjalna. Jak ja wyrucha to na pewno będzie chciała więcej, albo pomyśli ze to ruchanie = związek. On ja kopnie w dupę i się zacznie afera. Akurat w tej chwili jestem świadkiem czegoś takiego. Ziomek
@gosiage: dobra, masz mnie z tym udawaniem idioty ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Zakladasz, ze laska bedzie miec skaze, bo zostanie wypukana i zostawiona. Jest to jeden z mozliwych scenariuszy. Ja liczę po cichu na to, ze chlopak sie zauroczy, bo czesto pierwszy seks jest bardziej intymny niz kazde kolejne. Mozliwe tez, ze dziewczyna zdaje sobie sprawe ze jest 0/10 i ze jest przegrywem, a to jest
@p2i3e4k5a6r7n8i9k1m2i3l4o5s6c7i: jak jest dziewica to większe prawdopodobieństwo ze go oskarży. Serio.
No to fakt, może się w niej zauroczyć po tym pierwszym razie :)

Nie, laski tak nie myślą, nawet jak są 0/10. Dla nas seks nie jest aż tak ważny. Ona chce go seksem usidlić ale jest młoda i nie wie jednego - ze faceci myślą inaczej. My myślimy przed seksem, po seksie nam odwala. Faceci natomiast nie myślą przed