Wpis z mikrobloga

@Carotas: to zależy jak prowadzisz linki. Jak robisz rotację i kończysz w pozycji tzw. bicepsy przodem to spoko. Optymalniej będzie jak dasz podciaganie sztangi wzdłuż tułowia szeroko
  • Odpowiedz
@Johnny_: @SportoweSuple: @ajentidzej: Nie no, po prostu robię FBW sakera gdzie mam wzniosy bokiem ale podobno może nawet poporawić postawę (art z T-nationxD). Z linką mam ten problem że mogę ją mieć albo na dole albo na górze( ͡° ʖ̯ ͡°) Odnośnie sztangi to nie próbowałem tego nigdy. W sumie za bardzo sam nie wiem co chcę osiągnąć przez to, po prostu robię bo
  • Odpowiedz
  • 0
Jak odpowiednio wykonasz rotację zewnętrzną w stawie ramiennym to aktywujesz boczny akron, ale nie w takim stopniu jak przy wznosach/high pull'u
  • Odpowiedz
@ajentidzej: anatomii nie pokonasz - dorzuć jeszcze wyciskanie zza karku, przenoszenie hantli za głowe, wznosy wzdłuż tułowia, i pressy stojąc na wygiętym łuku

dziękuję, postoję - już dawno temu wymyślono lepsze ćwiczenia - nie sugerujcie się kulturystami i tymi ćwiczeniami izolowanymi

https://www.facebook.com/ugot2bestrongblogspotcom/videos/1441987369229144/ - wykonuj to, dorzuć tylko bottom up kettle press i nic więcej nie potrzeba na zdrowe silne barki

przypomnę tylko, że w robieniu barków - najważniejszą rolę i tak
  • Odpowiedz
wznosy wzdłuż tułowia,


@rudy_bigos: możesz pokazać jakiś link z tym ćwiczeniem?

pressy stojąc na wygiętym łuku

i tutaj też. Czy chodzi Ci o wyciskania z pogłębioną lordozą po prostu?
  • Odpowiedz