Wpis z mikrobloga

@Wu70: Dałem dupy przy zamawianiu bo myślałem, że e010 i e011 różni się tylko kadłubem, teraz widzę, że jednak nie( _). Nie uśmiecha mi się znowu czekać 3 tygodnie na przesyłkę.
Na yt są filmiki gdzie combo e010/tx03 jakoś lata, sam nie wiem. Próbowałem z niepodłączoną kamerką i też lipa.
Została mi bateria 260mAh 30c od h8 i na niej lata słabo, jak dołożę kamerkę, wcale.
@chainsaw: dokładnie, e011 to spory upgrade mimo, że lego tego nie sugeruje ;-)
e010 lata najlepiej na 150mAh 45C, wtedy osiąga najlepsze wyniki, 150mAh 20C czy 260mAh 30C wypadają gorzej.

Próbowałem z niepodłączoną kamerką i też lipa.


hmm, to już inna sprawa, jesteś pewny że bez kamery jest słabiutki? Wtedy jeden silnik może być dużo słabszy i całość wyrównuje w dół. Sprawdź to, jeśli niedawno dostałeś paczkę to banggood wyśle nowy
@Kuchares: mode 2 ;-)
@Brudne_Mysli: do e011 max tx01 lub inne lekkie 25mW. Pamiętaj, że na tx03 i tak byś latał w trybie 25mW a jest cięższa zawsze. tx03 przyda się jedynie na później do dużych maszyn ze sporym zasięgiem.
@edwin20: e011 ma mocniejsze silniki, lepszą baterię, można wgrać alternatywny soft z trybem acro. Kontroler ma możliwość podwyższenia 'gałek'. No i można podłączyć inną aparaturę bo obsługuje protokół bayang (czy jakoś tak). Jeśli do fpv - to warto.
@Wu70 orientujesz się czy e011 może być na promce za 10 USD tak jak f36? Czy nierealne? Przy okazji za ile najtaniej wyrwać wspomniane przez ciebie kamerę i odbiornik. Nie chcę przepłacać, bo w razie czego mógłbym odsprzedać i nie stracić na tym.
@edwin20: jak pisałem tamtego posta 2 miesiące temu to było promo z f36 za 8.4$ z kodem i punktami za nowe konto, więc trudno powiedzieć - może być i może nie być. Jak chcesz maksymalnie tanio to f36 oczywiście też jest fajną zabawką a zawsze możesz kupić lepszego jak się spodoba.
Odbiornik ogólnie koło 20$ to dobra cena, raz jeden widziałem go za 17$. Kamerka tx01 była w promo za 12$
@Wu70: czesc
od niedawna mam JJRC H67 (klon e011?) i furibee f36 i... szczerze mowiac nie widze tak duzej roznicy. jestem totalnym poczatkujacym, ucze sie nie wpadac na sciany i sufit :D byc moze h67 jest troszke szybszy, ale trudno mi to ocenic w małym pomieszczeniu. a no i testowalem na slabej baterii od f36 wiec pewnie tu pies pogrzebany...

gdzies wspomniales ze te drony da sie programowac. o co chodzi?
@blantek: bateria od f36 jest za słaba nawet dla f36, więc co mają powiedzieć mocniejsze silniki z h67 skoro nie mają prądu? ;-)
Do f36 kupujesz eachine 150mAh 45C i będzie petarda.
Do h67 eachine 240/260mAh 45C i będzie jeszcze lepszy ;-)

Ale fakt faktem to nie będzie tak, że jeden lata, a drugi nie, ale różnica jest duża, szczególnie na zewnątrz z jakimiś podmuchami wiatru.

Głośnik najlepiej wylutować. ;-) Jak