Wpis z mikrobloga

Z takich osiągnięć życiowych to w gimnazjum mieliśmy z ziomeczkami współdzielone konto premium na Brazzers xD

Trochę #patologiazewsi ale w tamtych czasach nie było tak łatwo znaleźć materiały sensownej jakości do drapania konara, a nawet jeśli to nie wiedzieliśmy gdzie szukać. No dobra, tak w sumie to podjaranemu gimbusowi wystarczy zobaczyć kawałek kostki zakonnicy z drugiego końca ulicy i już jest gotowy xDD ale wszystkie memy z łysym z brazers które widzieliśmy na popularnym wted dżoł monster org zachęciły nas właśnie do inwestycji w tę wyszukaną formę rozrywki.

Tu jednak pojawiły się problemy. 50 zł kieszonkowego od mamy nie wystarczało oczywiście na wykupienie miesięcznej dawki wysokiej jakości kontentu. Dogadaliśmy się więc całą klasą że dzielimy się po równo i nic nas już nie powstrzyma przed biciem Niemca po hełmie. Oczywiście dziewczynom nie powiedzieliśmy bo przyps xD

Wszystko wydawało się dążyć szeroką autostradą wprost do świetlanej przyszłości, ale nauczeni doświadczeniami z posiadania multikont na OGame zaczęliśmy obawiać się bana za logowanie z wielu komputerów jednocześnie. Trzeba było temu jak najszybciej zaradzić. Umówiliśmy się więc że kto akurat korzysta, to ustawia na gadu-gadu status "Teraz ja". Jak teraz o tym pomyślę to przecież to jest trzecia kosmiczna #!$%@? xDDD Siedziałem wtedy przed komputerem, jak ten wielki brat, pan popędów kumpli. Wiedziałem w czasie rzeczywistym kto akurat ciągnie pytonga, a dzięki historii mogłem potem nawet zobaczyć do czego xD Nie mieliśmy przed sobą tajemnic, wszyscy kręciliśmy się razem na tej karuzeli #!$%@?.

Najlepiej jak różowe z klasy pytały o co chodzi z tymi statusami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Wiesz Karynka, gramy w Plemiona i koordynujemy swoje ataki żeby zwiększyć wydajność o 67%"

"Mamy taką stronkę z meczami w nożną online, tylko oglądamy na zmianę żeby nie było hehe bana"

"No to jest tak Anita, eee, umawiamy się kto w tym dniu kupuje piwko i potem pijemy za garażami"
"O, mogę też przyjść?"
"Nie."

Wspaniałe kłamstewka parówy, tylko nikt nie pomyślał żeby się umówić na tę samą wersję tłumaczeń xDDD Dziewczyny szybko więc doszły do tego co tak naprawdę się odwala i potem gardziły nami już na zawsze. Znaczy nie na zawsze, tylko do momentu aż była zielona szkoła i tylko faceci ogarnęli żeby przemycić alko xD To wtedy już nas znowu polubiły xDD

Lubiłem to gimnazjumm ale to jest naprawdę cud że nie jestem teraz bezrobotnym sebą po zawodówce xD

#coolstory #heheszki trochę #pasta
  • 34