Wpis z mikrobloga

Od strony lewicy często słyszy się, że z powodu tego, że jest teraz powszechny dostęp do antykoncepcji seks może uprawiać każdy z każdym i nie trzeba się hamować. Seks sprowadzony został do czynności zapewniającej jedynie przyjemność. Dziwią się jak można powstrzymywać się z tym do ślubu i jest to według nich bezsensowne. Patrząc przez pryzmat tego wszystkiego dlaczego ludzie będący w związku mieliby odmawiać swojej drugiej połówce seksu z innymi ludźmi? Jeśli dziewczynę jakiegoś lewaka puka jej kolega z pracy, a ona jest z tym zadowolona, to po co się złościć? Skoro jest to jedynie akt, z którego płynie sama przyjemność, a dzieci z tego nie będzie, to po co się ograniczać do seksu jedynie z jedną osobą? Dlaczego zabraniać doznawania tej przyjemności osobie którą się kocha? Dlaczego też sami mielibyśmy się ograniczać?

#lewackalogika #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa
V.....r - Od strony lewicy często słyszy się, że z powodu tego, że jest teraz powszec...

źródło: comment_IS13rgSjT4Wonmyx80kbGylrSUWxHyl5.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Valder: eeeeee? co to za chochol. Rob jak uwazasz i pozwol innym zeby robili jak uwazaja... a nie jakies swoje 'straszliwe' wizje uskuteczniasz. Co to niektorzy maja we lbach to ja nie wiem.
  • Odpowiedz
Od strony lewicy często słyszy się, że z powodu tego, że jest teraz powszechny dostęp do antykoncepcji seks może uprawiać każdy z każdym i nie trzeba się hamować.


@Valder: xd

No rzeczywiście. Lewica zawsze podkreśla, że teraz może pieprzyć się każdy z każdym. ( ͡°
  • Odpowiedz
No, właśnie kwestia w tym dlaczego? Po co się ograniczać?


@Valder:
- Kochanie, nie dziś... dziś już dmuchał mnie Jarek, Marek, ten z pod 1, 4 i 10... nie chce mi się...
- Super! Twoje dzieci będę kochał jak swoje!
  • Odpowiedz
Seks sprowadzony został do czynności zapewniającej jedynie przyjemność.


@Valder: i to jest właśnie błąd

pewien chrześcijański święty uprawiał seks tylko 6 razy w życiu ze swoją żoną
i mieli
  • Odpowiedz
@Valder: Jestem konserwa, ale i wolnosciowcem. Twoj argument troche z dupy. Jezeli dwie osoby godza sie na taki zwiazek to ok. Nie kazdy z lewicowymi pogladami ma za nic wiernosc w zwiazku.
@PanWiatrak: Jak te "kochanie" ma z tym problem to poprostu z ta osoba nie jest.
  • Odpowiedz
@pk347: Jakie straszliwe wizje? Przecież to zmienia całkowicie podejście do takich relacji.

@BongoBong: To jest temat polityczny. Nie ma czegoś takiego jak neutralność światopoglądowa w polityce. Antonio Gramsci, zdając sobie z tego sprawę twierdził, że trzeba ze społeczeństwa wykorzenić myśl chrześcijańską i zastąpić nowym światopoglądem. To że coraz więcej jest rozwodów i coraz więcej ludzi nie chce wchodzić w związki nie jest przypadkowe.

@DrMru: Tutaj jest
  • Odpowiedz
@Valder: Sposób w jaki przedstawiasz sytuację pokazuje patologię po obu stronach. Każdy ma prawo widzieć seks tak jak chce, poza tym nie zapominajmy, że większość ludzi i tak jest gdzieś pośrodku - mało kto czeka z dziewczyną do ślubu, ale nie lata po mieście grzmocąc się po krzakach.
  • Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak neutralność światopoglądowa w polityce.


@Valder: Tylko to nie jest polityka, a seks. Normą kulturową w Polsce stało się, że można uprawiać seks przed ślubem. Kiedy ludzie żyli pod większym wpływem kościoła również tak było, tylko robiono to mniej otwarcie.

Jeżeli ktoś cię wyśmiewa jako prawiczka to nie dlatego, że jest lewicowcem, tylko dlatego, że trzyma się innej normy kulturowej.
  • Odpowiedz
Jakie straszliwe wizje? Przecież to zmienia całkowicie podejście do takich relacji.


@Valder: takie, ze masz jakies zupelnie chore postrzeganie ludzi o nieprawicowym swiatopogladzie...
Co nie zmienia faktu, ze jezeli tym ludziom obustronnie odpowiada ten czy inny uklad... to co mi do tego... jezeli obojgu z tym dobrze.
  • Odpowiedz
@Valder: Wolnosc zawsze jest dobra o ile nie kloci sie z wolnoscia innej osoby. Jednakze kwestia jest taka: Czy nalezy promowac niektore wybrane wolnosci bardziej niz inne? I tutaj jest zgrzyt bo Ci ktorzy wyznaja tradycyjne malzenstwa i zwiazki beda mieli zazle ludziom w otawrtych zwiazkach ze ich wolnosc jest bardziej propagowana.
  • Odpowiedz
Tylko to nie jest polityka, a seks. Normą kulturową w Polsce stało się, że można uprawiać seks przed ślubem. Kiedy ludzie żyli pod większym wpływem kościoła również tak było, tylko robiono to mniej otwarcie.


@BongoBong: Nie wiesz jak było, więc nie mów. Na pewno nie było tak jak teraz, bo kiedyś ludzie bardziej się szanowali. Nie spali z kim popadnie, a kobiety nie chodziły półnagie po ulicach. Nawet stroje kąpielowe nie były tak skąpe jeszcze kilkadziesiąt lat temu. To jest też kwestia polityczna, bo są to sprawy społeczne, co łączy się z polityką. Tak jak już pisałem, nie ma czegoś takiego jak neutralność światopoglądowa i państwo też takie nie może być.

Jeżeli ktoś cię wyśmiewa jako prawiczka to nie dlatego, że jest lewicowcem, tylko dlatego, że trzyma się innej normy
  • Odpowiedz
@Valder: o matko, znowu wałkowanie tematu co kto robi w swoim łóżku. Jest pewien schemat postępowania sprawdzony i udowodniony jako najlepszy dla stworzenia trwałej rodziny, ale wciskanie innym, że jest dla każdego jest słabe. Każdy niech się zajmie swoim "łóżkiem".
  • Odpowiedz
Nie wiesz jak było, więc nie mów. Na pewno nie było tak jak teraz


@Valder: Ergo. Ja nie wiem jak było, a ty wiesz jak było.

Na pewno nie było tak jak teraz, bo kiedyś ludzie bardziej się
  • Odpowiedz
@BongoBong: Haha. Wiedziałem, że coś takiego napiszesz.

Nie bądź hipokrytą, wcześniej napisałeś tak jakbyś wiedział jak było. Przypominam:

Kiedy ludzie żyli pod większym wpływem kościoła również tak było, tylko robiono to mniej
  • Odpowiedz
Haha. Wiedziałem, że coś takiego napiszesz.

Nie bądź hipokrytą, wcześniej napisałeś tak jakbyś wiedział jak było. Przypominam:


@Valder: Ummm. W sumie to ja reagowałem jedynie na to, że mówisz, że nic nie wiem. Nie mówiłem, że nie mam pojęcia jak było. Bo mam.

A tu trywializowanie i spłycanie sprawy do
  • Odpowiedz
A tutaj znowu szczwany zabieg. Bo jest tak, że prawica mówi, możecie zarządzać swoim majątkiem tak jak chcecie, nie będziemy was okradać, ale moralność nie jest relatywna i trzeba mieć jakąś kulturę osobistą,


@Valder: A tutaj znowu szczwany zabieg. Która prawica tak mówi?
  • Odpowiedz