Wpis z mikrobloga

#rozdajo Wśród plusujących za 24h wylosuję jedną osobę do wzięcia udziału w metamorfozie w ramach #fortheworldtrenuje (oraz dodatkowo jedną wybiorę z komentarzy jeśli liczba obserwujących tag przekroczy 400). Wygraną możesz przekazać siostrze, dziewczynie, żonie, mężowi lub też nawet listonoszowi (ale musi się sam odezwać tu lub na maila) możesz też w swojej przesunąć początek o kilka dni (sezon urlopowy). Poniżej ostatnia metamorfoza @kulu której nieco dopomagałem (w nieco ponad 100 dni), której serdecznie gratuluję https://www.wykop.pl/wpis/25986439/przyszedl-czas-na-pokazforme-jeszcze-idealna-nie-j/ dajcie jej plusików :)
f.....d - #rozdajo Wśród plusujących za 24h wylosuję jedną osobę do wzięcia udziału w...

źródło: comment_8rS3KgVJcp8mnuyIYBOeW51ohd30zBaB.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • 1
@kulu ja po 3 miesiącach przegrałam, dopadło mnie Hashimoto czego wcześniej nie wykryli u mnie... no i cały efekt hoi strzelił. A teraz nie umiem wystartować.
Trzymam za Ciebie kciuki ;) takie zmiany jak Twoje mnie motywują ;)
  • Odpowiedz
  • 13
@Zuzan_ nie poddawaj się. Z Hashimoto też można szczupło wyglądać, tylko będzie to dłużej trwało i więcej wysiłku będzie Cię to kosztować. Trzymam za Ciebie kciuki ;) i bardzo się cieszę że jestem dla Ciebie motywacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz