Wpis z mikrobloga

#rozdajo Wśród plusujących za 24h wylosuję jedną osobę do wzięcia udziału w metamorfozie w ramach #fortheworldtrenuje (oraz dodatkowo jedną wybiorę z komentarzy jeśli liczba obserwujących tag przekroczy 400). Wygraną możesz przekazać siostrze, dziewczynie, żonie, mężowi lub też nawet listonoszowi (ale musi się sam odezwać tu lub na maila) możesz też w swojej przesunąć początek o kilka dni (sezon urlopowy). Poniżej ostatnia metamorfoza @kulu której nieco dopomagałem (w nieco ponad 100 dni), której serdecznie gratuluję https://www.wykop.pl/wpis/25986439/przyszedl-czas-na-pokazforme-jeszcze-idealna-nie-j/ dajcie jej plusików :)
źródło: comment_8rS3KgVJcp8mnuyIYBOeW51ohd30zBaB.jpg
  • 123
@fortheworld plusuję dla dziewczyny, która chce wyglądać lepiej, chodzi na basen siłownię, nawet z koleżanką opłacają trenera na tej siłowni i sama coś z dietą próbuje ale nie może osiągnąć żadnych efektów i widzę jak to ją wypala, zniechęca. Pomóż m8.
@fortheworld: mnie zawsze zastanawia, skad pewnosc, ze to pomoze, bo od lat sam zajmuje sie sportem, waga stabilna, zadnych' przemian' nigdy nie stosowałem, bo w sumie sport od wielu lat w zyciu. I mysle - co taka osoba moze, gdy zestawia doswiadczone cialo z tym zależałym. DAjesz gwarancje na efekty?