Wpis z mikrobloga

Wołam @polina

Widziałem, że masz jakieś tam konto na maxmodels. Czy możesz się wypowiedzieć na temat sponsoringu, często padają propozycje jakieś i w jaki sposób? I drugie pytanie: czy to prawda, że 90% dziewczyn zakłada konto by szukać sponsora, bo raczej innych korzyści finansowych mieć z tego nie będą miały?
Pytanie trzecie: Jaką stawką byłabyś ewentualnie zainteresowana, mam słabość do Rosjanek.

#stulejacontent
#tfwnogf
#przegryw
#podrywajzwykopem
#tinder
  • 34
@Jokker: Jak dziewiętnastka w makijażu? Druga sprawa - ruskie nagminnie przesadzają z mejkapem - widzisz taką lalę która co dzień szpachluje facjatę toną gładzi plus agresywny kolor szminki i doklejane rzęsy == prawie na pewno panna ze wschodu. Ta niezdrowa fascynacja bierze się m.in. z szybkiego starzenia.
@polina: jakoś wrzucałaś zdjęcia całkiem niedawno, nie musisz się krygować tylko napisz na priv ILE.
Ps: mam wszystkie zęby i jestem zadbany, interesuje mnie GFE bez udziwnień, jestem normalny
@polina: jaką stawką byłabyś zainteresowana za spotkanie. Bycie kurtyzaną to żaden wstyd, Marie Duplessis jest znana na całym świecie i nikt nie potępia jej "romansu" z Dumasem. Ty zostając moją kurtyzaną może nie zdobędziesz podobnej sławy, ale też będzie warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@polina: oczywiście Cie nie obrażam, proszę się nie "trigerować". Po prostu korzystasz z portalu dla kurtyzan i ciężko mi uwierzyć, że nie wiesz o co chodzi. Po prostu lubisz się tak drażnić ( ͡º ͜ʖ͡º)
@polina: nie porównuje cię to #!$%@?, tylko doceniam urodę. W dawnych czasach to było normalne, że mężczyzna oferował kobiecie podarunki w zamian za spotkanie. I nikt nie nazywał tych dam #!$%@?. Myślałem, że jesteś konserwatywna i nie popierasz tej pajacerki zwanej konwencjonalnym podrywem.