Wpis z mikrobloga

Mam 32 lata i wyglądam raczej młodo. Do tej pory miałem na badoo ustawione, że interesują mnie loszki w wieku od 24 do 28 lat. Moim zdaniem optymalny dla mnie wiek. Młodsze generalnie wyglądają jak smarkule, a starsze podchodzą już trochę pod grażyny. Zarówno z jednymi, jak i z drugimi czułbym się niekomfortowo.

W związku z tym, że badoo blokuje mi pisanie do większości fajnych loszek, dzisiaj postanowiłem zmienić przedział wiekowy na zupełne szczeniary, czyli 18-23 lata.

Jestem bardzo mile zaskoczony. Ponad 50% skuteczności. Napisałem do siedmiu - cztery odpowiedziały. Dwie w wieku 21 lat, jedna 22 lata, jedna 23 lata. To jest o 11, 10 i 9 lat młodsze ode mnie!

Zdecydowanie widać różnicę. #!$%@?ą uśmieszkami typu xd i :p, podczas gdy te starsze głównie :). Nie trzeba być też aż tak bardzo zajebistym, żeby odpisały.

Z jedną była ciekawa historia, bo początkowo nie mogłem do niej napisać, ale weszła na mój profil i kliknęła serduszko. Gdy potem ja kliknąłem serduszko na jej profilu, odblokowało mi możliwość napisania do niej.

Naprawdę taka studentka myśli, że jak facet ma 32 lata, to zarabia kokosy i dzięki temu będzie jej kupował prezenty i woził ją na zagraniczne wycieczki? No niestety, zarabiam tylko 2500 zł netto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Naprawdę taka studentka myśli, że jak facet ma 32 lata, to jest zajebisty w łóżku i tak ją wyrucha, że nie będzie mogła chodzić? No niestety, kissless hugless virgin here. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#badoo #przegryw #stulejacontent #tfwnogf
wyjzprz2 - Mam 32 lata i wyglądam raczej młodo. Do tej pory miałem na badoo ustawione...

źródło: comment_KSsdkkEPBFG6NZJLWH2d17I7k606MIAk.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naprawdę taka studentka myśli, że jak facet ma 32 lata, to zarabia kokosy i dzięki temu będzie jej kupował prezenty i woził ją na zagraniczne wycieczki?


@wyjzprz2: tak to niestety wyglada :P wiesz, one jeszcze studentki na garnuszku rodzicow, maja niewiadomo jakie wyobrazenie, ze beda podbijac swiat po studiach i beda mialy dobra prace, i tak samo mysla o ludziach ktorzy juz etap studiow maja dawno za sobia ( ͡
  • Odpowiedz