Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #tfwnobf i #tfwnogf ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak sobie radzicie z samotnoscia? Ja - rozowa, lvl 20. Troche mi smutno, ze nie mam nikogo tak bliskiego i brakuje mi chlopaka, ale znalezienie odpowiedniej osoby jest trudne z roznych wzgledow ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam zainteresowania, probuje sobie zajac czas, ale sa takie dni, ze jest mi zle i czuje sie wybrakowana przez to, ze jestem sama. Jak zmienic nastawienie? Co radzicie?
#prosba #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 37
@AnonimoweMirkoWyznania: jak nie miałam faceta to było mi smutno, jak mam to też mi jest czasem smutno
ogólnie to posiadanie kogoś dużo daje w sensie poczucia bezpieczeństwa i bliskości ale to nie jest do końca tak że całkowicie da Ci spokój ducha ani uszczęśliwi
idź w jakoś a nie ilość i cierpliwie czekaj, każda potwora znajdzie swojego amatora xd
@AnonimoweMirkoWyznania: A co tu można radzić? Sporo jest takich osób i fajnie by było gdyby powstało miejsce w necie dla takich ludzi, a żeby mogli się jakoś poznać, pogadać bo jedno drugie chyba by bardzo dobrze rozumiało. Te badoo i inne tindery są gówno warte, tam siedzą same ameby umysłowe, a normalne, ale samotne osoby nie wytrzymują tam zbyt długo w ich towarzystwie i nikogo ogarniętego nie idzie poznać. Nawet na
@AnonimoweMirkoWyznania jesteś bardzo młoda (lvl 32 here), masz jeszcze dużo czasu, żeby kogoś spotkać i lepiej trochę poczekać, niż wpakowac się w związek, w którym będziesz jeszcze bardziej cierpieć, niż będąc samą. Ja w Twoim wieku też nikogo nie miałam, ale miałam dużo innych zajęć, rodzinę, znajomych, a poza tym lubiłam (i nadal lubię) czasem być sama.
czuje sie wybrakowana przez to, ze jestem sama


@AnonimoweMirkoWyznania: Co. No ledwo od ziemi odrosła i już takie umartwianie się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na faceta jeszcze przyjdzie czas, ba, w pewnym momencie możesz ich mieć dość. Wszystko ma swoje wady i zalety, samej też da się żyć, tylko musisz zauważyć te plusy.

znalezienie odpowiedniej osoby jest trudne z roznych wzgledow


Dlaczego? Jeśli jesteś nieśmiała/masz mało znajomych/mieszkasz