Wpis z mikrobloga

#wakacje #podroze #podrozujzwykopem

Siemacie! Za tydzień mam zaplanowany wyjazd w góry, a dokładniej Zakopane. Jest to mój pierwszy wypad w góry i trochę w sumie się cykam czy dam radę w kwestii kondycyjnej :P Zamierzamy ze znajomymi zwiedzić i chodzić po górach jak najwięcej się da. Macie może jakieś porady odnośnie takich wyjazdów? Co warto ze sobą wziąć? Jakie szlaki są dobre dla początkujących, a jakie dla trochę odważniejszych? Ooo, a może znacie jakieś dobre miejsca, w których można się uczciwie stołować w kwestii cenowej?
  • 7
@Yggas: przecież tam na każdy szczyt wejdziesz w klapkach i jeszcze z małymi dziećmi pod ręką XD
sam widziałem jak czerwonym szlakiem na giewont matki z dziećmi śmigały, a w moim plecaku było tylko jedzenie i przeciwdeszczówka, bo pogoda tam to ciota i #!$%@?
a i pamiętaj żeby nie śmiecić :c
@Yggas: no na giewont i niższe szczyty tak, bardziej w strone Rysów czy tam na Słowacje sie nie zapuszczałem bo nie starczyło mi czasu, a wchodząc na giewont 2 razy ściągałem koszulke bo było tak gorąco, a skończyłem w kurtce przeciwdeszczowej, nigdy nie wierzyłem że w górach tak szybko pogoda sie zmienia
@Yggas: też pierwszy raz w góry uderzyłem w Zakopane, rok temu, kondycyjnie jak nie będziesz sie mega śpieszyć to normalnie dasz rade, małe dzieci czerwoną trasą wchodziły, nie żartuje XD
generalnie jak masz ochote na pizze albo frytki to portfel zapłacze, strasznie tam drogo, wolałem jeść w lewiatanie, a te wszystkie poradniki z braniem namiotów i scyzoryków to dla dziwaków, to nie na te góry