Wpis z mikrobloga

#drogi #remont #ulica #prawojazdy #samochody

Takcie coś znalazłem na sadolu:

"Dobra ej krotka pilka wiem ze nie w temat ale pilnie potrzebuje waszej pomocy. Wlasnie jechalem na trasie za miastem droga krajowa i wydarzylo sie cos takiego. Trwaly prace drogowe jakas koparka rozkopywala row a obok niej stal na srodku drogi star wywrotka. Nie bylo nigdzie zadnych oznakowan zadnych znakow nic. Dojechalem do #!$%@? ktory starem blokowal caly przejazd drogi a po zapytaniu czy moglby troszke zjechac ten odpowiedzial ze nie bo trwa remont pobocza i mam czekac (mial miejsca od #!$%@? tylko poprostu mu sie nie chcialo bo #!$%@? byl nogami w pozycji lezacej i palil papierosa). Zywej duszy dookola zapierdlejewie parzeczewne. Powiedzialem mu ze remont drogi powinien byc oznakowany jakims znakiem uprzedzajacym lub powinien byc jakis objazda ten powiedzial zebym gadal z kierowbikiem( chociaz w promieniu kilometra nie bylo zywej duszy procz jegomoscia i operatora koparki). Jakos go objechalem tylko chce zapytac czy ten #!$%@? janusz w jakikolwiek sposob mial obowiazek oznaczyc ten remont lub skierowac mnie na objazd?? Wiem ze to was #!$%@? obchodzi ale jezeli jakikolwiek ekspert mi odpisze to nie popuszcze #!$%@?!!!"
  • 2