Wpis z mikrobloga

Zamówienie złożone, czas przetestować nowy stack przedtreningowy i potreningowy, który ma poprawić skupienie jak i odżywienie komórek; a nie zawiera typowych pobudzaczy robiących zjazd (kofeina, efedryna, geranium etc). Zamówienie przyjdzie pod koniec sierpnia i będę je testował 4 miesiące, aby dać relację. Pełen stack

Przedtreningowo

- 5 g kreatyna
- 6 g cytrulina
- 2 g betaina bezwodna
- 1 g l-karnityna
- 500 mg rhodiola rosea (5 % rozawin)
- 2.5 g korzenia traganka (lub 500 mg 5:1 ekstraktu)
- 300 mg eurycoma longjack (200:1 ekstrakt)
- 300 mg alpha GPC

Trening

- 25 g carbo

Po treningowo:

- 2 g cytrulina
- 1 g l-karnityna
- 500 mg ekstraktu z jakiegoś owocu standaryzowanego na zawartość antocyjanin (zapewne wiśnia lub borówka)
- posiłek z białkiem

Swoją drogą dziś lecę nagrywać 3 materiały

- Bacopa monnerii
- Gotu Kola
- Traganek

Pozwolę sobie utworzyć tag, bo trochę osób mnie obserwuje i fajnie jakby dla nich móc szerzej się wypowiadać i dawać tylko wartościowe materiały.

#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy #dieta #fullborsukworkout
  • 16
@pokey: nah, akurat ten temat, aby samemu zdać relację i się nią podzielić jak i o tym nie zapomnieć. Przecież nikt nie będzie teraz wydawał kupy siana aby testować razem ze mną. Choć może ktoś się zainspiruje - nie wiem.

Cytrulina potreningowo dla zmniejszenia DOMSów, poprawienia syntezy białek i regeneracji.

Głownie za sprawą badań Moinard, Osowskiej, Pérez-Guisado, Le Plénier S, Ventura G. Kiedyś brałem ją na noc
@drugiekonto:

Zobaczmy jaki koszt tego na 60 porcji

Przedtreningowo

- 5 g kreatyna (około 20 PLN)
- 6 g cytrulina (około 60 PLN)
- 2 g betaina bezwodna (około 40 PLN)
- 1 g l-karnityna (około 50 PLN)
- 500 mg rhodiola rosea (5 % rozawin) (około 30 PLN)
- 2.5 g korzenia traganka (lub 500 mg 5:1 ekstraktu) (około 40 PLN)
- 300 mg eurycoma longjack (200:1 ekstrakt) (około 80
@berti: dokładnie, jedynym problemem było to, ze w badaniach stosowano pod tym kątem dawki od 250 mg do 5 g i czasem nawet w tych niższych zauważono lepsze/te same efekty co w przypadku wyższej, przekładało się to zarazem na mniejsze DOMSy, a ze zamierzam niedługo zrobić dwa bloki treningowe typowo high volume to raczej będą one mi doskwierać.

Dawka 2 g, to po prostu mój pomysł z dupy i nie ma
@koniarek: pod kątem alpha GPC/Traganka/Eurycomy/Rosea nie używając bezpośrednich stymulatów głównie teścik czyli wpływu na koncentrację nie używając i performance treningu, inne są w mojej suplementacji od X czasu lub nie da się ocenić chociaż trochę obiektywnie ich działania jak regeneracji - gdzie tu wpływ ma wiele czynników
@koniarek: w ramach ciekawostki mogę jeszcze zbadać hormony, bo mam badanie ostatnie sprzed tygodnia i zrobić porównaniu, tu zapewne obalę jednak tezę, ze cokolwiek wpływa na testosteron
@Siekany: T5 lub Black Mamba, choć ja nigdy nie lubię gotowców, dodatkowo w większości są substancje bardzo podobnie działające np. higenamina, synefryna, często są też ukryte przez producentów pod nazwą wyciągu danej rośliny, która posiada tez związek np. Ma huang
@goobini: u mnie osobiście i u wielu znajomych pod odstawieniu jej lub/i typowych stymulantów jest znaczy spadek samopoczucia do tego stopnia, ze nie chce się nawet wyjść na trening, po prostu za bardzo uderzają w receptory dopaminowe, serotoniowe i często zaburzają w skutek receptory gaba/acetylochilinowe, a nie o to mi chodzi aby w ciągu dnia walić sie stymulantami a na noc substancjami/ziołami uspokajającymi. Szukam alternatywy, która mnie pobudzi tak, aby normalnie