Wpis z mikrobloga

@Acrivec: najlepiej napisz nowy post z tagiem #pcmasterrace. Więcej osób zobaczy. I napisz tam jaki windows, jaki sprzęt (laptop/pc), czy sterowniki gpu wgrane, z płyty czy z neta itp.

Podłączałeś jakieś pendrive albo co? Sprawdź czy coś nie pluje w dzienniku zdarzeń:
start -> uruchom -> eventvwr -> widoki niestandardowe (po lewej) i dzienniki administracyjne.

@Atexor: jedyne co się zmieniło wczoraj to właśnie te sterowniki dźwięku. Customowe pod moją płytę wgrałem i się zaczęło.
Przywracałem potem system na 2 wcześniejsze punkty, nie pomagało.
Postanowiłem że no #!$%@?, format, trudno. I dalej to samo jest.
Windows 10, 6700k, 980Ti, gigabyte z170x gaming 7.
@Atexor: event loga sprawdzałem jeszcze przed formatem.
Był spam o problemie ze sterownikiem.
Sprawdzałem też Letency Monitorem. Krzyczał że directx, ntoskrln, nvidia.
Instalowałem nowsze, w tym bete, starsze. Nic nie pomogło.
Teraz w10 sam zainstalował sterowniki.
Nie wiem, zainstaluje jakieś ze stycznia może...
@Atexor: #!$%@? powaga nie wiem czy to to, że na siłę popchnąłem kartę w slot pci czy to, że włączyłem podświetlenie amp-upa (i to w pulse a nie zwykłym).
Po restarcie słyszę jęk cewek w owerłoczu i już wime że wszystko okej...

بب ب_ب

@koostosh istnieje szansa że była niedopchnięta karta a ja zrobiłem 2 formaty i 4rokrotne wgrywanie biosu na nic K U
@Acrivec: a odpinałeś ją wcześniej po coś, czy się sama odpięła? Dziwne, że komp odpalił mimo, że nie była wpięta do końca. Ja raz koledze nie wtyknąłem PCI do końca (miał dziwną płytę główną i wydawało się, że do końca) i komp nie chciał zastartować.

Pierwszy raz widzę, aby lagowanie PC było spowodowane niepodpięciem gpu do końca :D