Wpis z mikrobloga

Przegrałem do tej pory czwartą godzinę w mod do Amnesii zwany Penumbra: Necrologue który jest nieoficjalną kontynuacją tego co działo się w Penumbra Czarna Plaga. Powiem wam, że na początku myslalem ze to jakis szczeniacki niedorobiony zabugowany mod, tymczasem uważam że poziomem już teraz przebija to co zrobili ziomki z Frictional Games. Zaczynamy w miejscu gdzie kończyliśmy czarną plagę (odtworzona lokacja) i w klimacie czarnej plagi wędrujemy dalej. Zagadki są bardziej wymagające moim zdaniem niż w CP, lokacje oczywiście utrzymane w/w klimatach do tego są bardziej rozbudowane, bardziej szczegółowe. Zupełnie tak jakby to robili sami autorzy CP, czytamy notatki tych którzy barykadują się i uciekają przed Tuurngaitami, odpalamy kompy, odtwarzamy kasety i tak jak mówiłem zagadki są imho bardziej wymagające, trzeba dobrze eksplorować każdy kąt, inaczej ujdzie nam coś ważnego. Co do straszydeł, jest lepiej! I to zdecydowanie od tego co było w CP. Zupełnie niespodziewane, nie zapowiadające wizyty naszych straszydeł dają wrażenie że za każdym rogiem znajduje się wróg. Jestem też zauroczny lokacjami które w 100% oddają klimat i w ogóle nie ustępują, a nawet są lepsze od tego co było w CP. Autorzy moda zadbali nawet o muzykę która wpasowuje się do tego co mogliśmy usłyszeć juz wcześniej, ale oczywiscie wciąż mod wykorzystuje dzwięki, muzykę i tekstury z CP.

Mam ogromny sentyment w ogóle do serii Penumbra dlatego jestem podjarany tym że dopiero teraz zainstalowalem tego moda.Jeśli ktoś jest fanem penumbry niech szybciutko instaluje bo gra się naprawde zajebiscie.
Mod mozna pobrac z poziomu steama, nie trzeba szukac po ciemnych stronach internetu. Wiadomo, trzeba miec Amnesie Dark Descent zeby zagrać. Niestety nie ma polskich napisów, ale jeśli pamietamy co się działo w CP, nie bedzie raczej problemu zrozumieć kontekstu tego co sie dzieje w Necrologue.
Ponizej w komentarzach wklejam kilka fotek do wglądu

#gry #pcmasterrace #penumbra #horror
Pobierz g.....a - Przegrałem do tej pory czwartą godzinę w mod do Amnesii zwany Penumbra: Nec...
źródło: comment_W2bqEsAQIoWZ2SGJZCJbe8iljtaZ0REe.jpg
  • 8