Wpis z mikrobloga

Musze sie wyzalic.
Czekalam dzisiaj na rowerku na mojego niebieskiego pod kortem tenisowym bo sie umowilismy.
Jakis koles rzucil z daleka ze w sama pore przyjechalam, bo z kolega juz skonczyli grac i kort wolny. Usmiechnelam sie i hm.... ucieklam bo po co tak sterczec i small talk zaczynac.
Za pare ulic patrze i dogania mnie tamten facet na rowerze, pacze i pacze.... przystojny anglik kolo 30, niebieskooki, umiesniony, az cmoknelam... taki on fajny i do tego wygladal na rownego ziomeczka a nie podrywacza- ruchacza lampucer... i pyta czy nie chcialabym pograc, bo widzi ze nie mam z kim. A ja na to, ze '' moj MAZ mial dzis byc... (jego usmiech drgnal by zaczac powoli umierac) ... ale nie przyjechal. Moze jutro wszyscy pogramy jakis turniej?" a on: "Jasne, zaczynamy o 3" i juz sie nie usmiechal jak odjezdzal
Teraz czuje sie jakas taka winna, tak mi niewygodnie jakos i w sumie zle, chociaz nie zrobilam niz zle i zadna zdrada nie wchodzi w rachube i nie mysle o takich rzeczach i nie jest mi zal tego kolesia tez bo widac ze pewny siebie i zapomnial o mnie po pieciu minutach.... Ktos pomoze mi czemu sie tak mecze?
#zwiazki #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #przegryw
  • 13
@FormaLinka: Gdyby poznał twoje poglądy (porównywanie reparacji wojennych do niszczenia samochodu sąsiada xD), to pewnie jeszcze bardziej zrzedłaby mu mina.

to teraz kazdy juz moze sasiadowi oficjalnie i zlosliwie oblac benzyna samochod i podpalic, a jak przyjdzie to zadoscuczynienia to powiedziec ''a idzcie w ch...j, kogo dzisiaj stac zeby sasiadowi samochod kupowac - mam pilniejsze wydatki '' i sprawa zalatwiona? czemu prostego ludu takie wesole zasady nie dotycza? Niemcy moga nam
@FormaLinka: poczułaś powiew świeżości. Nie wyszalała się wystarczająco przed związkiem. Teraz będzie cię męczyło jak to jest przeżyć taki romans z przystojnym anglikiem. To co cię czeka:

1. Pójdziesz do męża i będziesz dalej żyła w tej iluzji którą stworzyłaś o tym angliku, i będziesz żałowała że jej nie doświadczysz.
2. Pójdziesz do męża i wyruchasz go myśląc o angliku.
3. Spotkasz anglika jeszcze raz. Tym razem dasz namówić się na
@ziuaxa: Między "mimo" a "że" też się nie stawia przecinka :) Przecinki przed "i" czasem mają uzasadnienie: "Kupiłem książkę, która miała dobre recenzje, i postawiłem ją na półce." Pozdrowienia!
@Czarneowce:

może po prostu nie śmiała. Kontynuuj znajomość, i obserwuj czy z czasem zaczyna być coraz śmielsza.

PS: Przecinki przed "i" wstawiam bo bardziej oddają emocjonalność wyrażenia.


To są cytaty z tego pana. A jest ich znacznie więcej.