Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: z mojego punktu widzenia jako diehard kibica Barcy te całe okienko transferowe to jakaś paranoja.

Neymar odszedł. Szkoda. Liczyłem na to, że będzie siedział w Barcy długie lata. 222mln ojro przy obecnych warunkach to wręcz promocyjna cena dla PSG - przecież takie Monaco za Mbappe chce 160 czy tam 180. A gdzie tam Mbappe ma start do Neymara (piłkarsko i przede wszystkim marketingowo). PSG praktycznie kupiło firmę generującą potężne zyski.

No i tu jest ten problem z sianem, jakie chcą teraz inne kluby za swoich piłkarzy. Bo Barcelona ma pieniądze, bo od lat są frajerami na rynku transferowym no i też z ogólnego względu posiadania większej ilości pieniędzy przez wszystkie
  • Odpowiedz
@Oskarek89: btw już widzę jak dupy się palą w Madrycie, Griezmann w przyszłym sezonie klauzula 100mln euro, jak nie podpisze nowego kontraktu to będzie największa promocja od czasu paprykarza szczecińskiego w biedronce za 69 groszy xD
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Ja nie wiem skąd to przeświadczenie że Kotinjo odejdzie do Barczelony. Gość ma ważny kontrakt przez najbliższe 5 lat. Jurgen powiedział że go nigdzie nie puści, a wiadomo że jak Jurgen się uprze to nie ma bata. Zatrzymał Lewandowskiego w BVB chociaż miał tylko rok kontraktu, bo większy zysk był dla BVB z zatrzymania Lewego na rok niż z tej kasy. Tu jest to samo. Po co mają sprzedawać
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Pierniczysz głupoty. Na twitterze nadal ma podpisane Allemagne, Dortmund. Watzke juz 2 dni temu powiedział ze Dembele zostaje wiec nie puszcza go nawet za 150
  • Odpowiedz
@aintgod: @mluca: @Mayki44: do tej pory była taka graniczna bariera tych 100 mln. Teraz jak Neymara ktoś kupił za kwotę 2,5 raza większą, to zobaczyć jak ceny wywindują w górę za każdego piłkarza.

Ogólnie za grajków to będzie teraz norma 150 mln.

Jego transfer trochę #!$%@?ł rynek.
  • Odpowiedz