Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? co jest #!$%@? nie tak z tymi kierowcami
Pracuje u mnie kilku szoferów wszyscy zadowoleni jak jeden mąż robią super robotę i sobie chwalą pracę , ale #!$%@? co chwila musi sie znaleźć jakiś #!$%@? cwaniak.
Kilka miesięcy temu pisałem o złodzieju paliwa
Dzisiaj znowu cyrk , pan wielce szanowny szofer chce dzisiaj wypłatę bo jak #!$%@? nie dostanie to nie jedzie w trasę ( wypłaty mają do 10go każdego miesiąca ) i nie odda kluczy i dokumentów od auta i ładunku który ma na pace.
I tak miałem w planie je dzisiaj zrobić ale tak wyszło że nie zdążyłem
Wypłaty nie dostał , w trasę nie pojechał - #!$%@?ł tym samym rozładunek dzisiaj na 16:00 (znalazłem auto na stacji benzynowej koło jego domu ) , telefonu prywatnego/służbowego nie odbiera.
Myślicie że już dzwonić na pały czy wstrzymać się do rana i zgłaszać kradzież auta
brak #!$%@? słów....
#bekaztransa
  • 75
@tadyo powodzenia w rozwiązaniu sprawy z kierowcą. Pewnie nasłuchał się czegoś na parkingu od jednego czy drugiego transportowego eksperta co w kółkach zarabia po 8tysiecy na DMC 3,5t i zaczęły się fochy.
Nie jeżdżę już, ale swoje widziałem i słyszałem więc w 100% zgodzę się z moim poprzednim szefem że najgorzej pracuje się z takimi starymi dziadami skłonnymi uwierzyć w to że szef będzie się przed nimi płaszczył i będą mogli stawiać
@ak44: Tak jak pisałem wcześniej dostał pełną wypłatę , od przepracowanych w sierpniu 10 dni zostanie mu potrącone opóźnienie , paliwo za zjazd do domu , mandat i tyle
Podejrzewam żę będzie tak czy siak mało , będe miał wizytę PIP i tyle skończy sie
@tadyo: nie mogłeś mu dać 500 ziko zaliczki? Nie każdemu się tak powodzi że może mieć oszczędności na czarną godzinę . Może biedny musiał kredyt zapłacić i go #!$%@? fakt że walisz w #!$%@? z terminem wypłat. Swoją drogą pytanie takie z mojej strony - wypłaty mają być 10 czy do 10 ? Ze np poprzednia jebles 1szego a teraz wszystkich cisles do 10 tak ze na 1 pensji musieli przegruchac
@Grzabek: oczywiście ze się przyznał , zawsze dostawali mierzy 7-10 nigdy nie mieli przelewów po 10tym
W umówię maja zapis ze wypłata do 10go
Co do zaliczki oczywiście nie byłoby problemów gdyby mnie o to poprosił to jak każdemu bym wypłacił tyle ile potrzebuje bo rozumiem sytuacje
@Jaracz_Joint: " Odbiorca waszych usług miał zapłacić do 6 sierpnia za fakturę czego nie zrobił."
znasz pojęcie kredyt obrotowy, zaliczki, zasoby pieniężne na koncie?
Jeżeli żona szefa ma głodować, bo nie doszła jakaś faktura, to jak sobie poradzi z nagłą naprawą samochodu?
Przecież firma musi mieć środki pieniężne na odprawy dla pracowników w razie plajty.
@tadyo: Takie życie Mirku. Padles ofiarą "statystyk" . Druga sprawa, że Ci nie wierzę i zdanie podtrzymuje. Jeśli jednak mówisz prawde - to koleś faktycznie jest #!$%@?ęty. Wiem jednak , że jeśli to był pracownik z doświadczeniem i historia w firmie a nagle postanowił odwalić taki numer - to miał ku temu powody. Może powiedz nam jak naprawdę doszło do tej sytuacji ? Co mogło nim kierować że tak postąpił ?