Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? co jest #!$%@? nie tak z tymi kierowcami
Pracuje u mnie kilku szoferów wszyscy zadowoleni jak jeden mąż robią super robotę i sobie chwalą pracę , ale #!$%@? co chwila musi sie znaleźć jakiś #!$%@? cwaniak.
Kilka miesięcy temu pisałem o złodzieju paliwa
Dzisiaj znowu cyrk , pan wielce szanowny szofer chce dzisiaj wypłatę bo jak #!$%@? nie dostanie to nie jedzie w trasę ( wypłaty mają do 10go każdego miesiąca ) i nie odda kluczy i dokumentów od auta i ładunku który ma na pace.
I tak miałem w planie je dzisiaj zrobić ale tak wyszło że nie zdążyłem
Wypłaty nie dostał , w trasę nie pojechał - #!$%@?ł tym samym rozładunek dzisiaj na 16:00 (znalazłem auto na stacji benzynowej koło jego domu ) , telefonu prywatnego/służbowego nie odbiera.
Myślicie że już dzwonić na pały czy wstrzymać się do rana i zgłaszać kradzież auta
brak #!$%@? słów....
#bekaztransa
  • 75
@Norskee Fakt, za umyślne a tutaj jest to umyślne działanie.

I teoretycznie nie umyślne do wysokości 3 wypłat ale to akurat pusty przepis tzn. Pracodawca naprawdę musi się nasilić i przedstawić twarde dowody aby to uzyskać.
@daf38
@spokojnyartur

A teraz postawcie się w roli pracodawcy. Odbiorca waszych usług miał zapłacić do 6 sierpnia za fakturę czego nie zrobił.

A) wyczarujecie pieniądze
B) powiecie żonie i dzieciom że przez najbliższe kilka dni nie będą nic jedli bo pracownik musi dostać przez czasem pieniądze
C) wezmiecie kredyt aby było na wypłatę
D) wywrzecie nacisk na odbiorce a do 10 zorganizujecie pieniądze.

Widać że to wy jesteście januszami i każdego pracodawce
@tadyo: nie wierze, ze gościu zrobił taka akcje bez powodu, a ty tylko "zapomniałeś" zapłacić. Znamy tylko twoja wersje wydarzeń, wiec jak na razie #!$%@? wbijam w to co tutaj piszesz.

A jeśli zatrudniłeś psychicznie chorego gościa to tym bardziej jestes sobie sam winny.
@tadyo Się gość przestraszył, że nie dostanie ostatniej wypłaty, pewnie wcześniej go ktoś wydymał. Z jednej strony potępiam takie zachowanie, a z drugiej trochę rozumiem. Poczekaj z Policją, w życiu ludzie mają różne sytuacje.
@tadyo mam troche pojecia o transporcie i wiem jakie to moga byc dla ciebie koszty. Z jednej strony masz prawo wreczyc gosciowi dyscyplinakre i pokryc go kosztami nie dowiezienia towaru z racji jego nie dopelnienia warunkow umowy. Twoich kontrachentow nie interesuje ze szanowny pan janusz wali fochy. Nie wiem jak ma sie sprawa z tym ze samochod stoi na stacji a on ma klucze i dokumenty w domu. Moze to podejsc pod
A do reszty co sadzi ze kodeks oracy nie reguluje wyolat a umowa. A wiecie skoro wierzyć mirkowi ze staral sie byc wporzadku a typ robil jaja no to sorry ale jak ktos by do mnie przyszedl i zapytal jak czlowiek ze potrzebuje pilnie pieniadze to jakos postaral bym mu sie pomoc ale jak ktos zachowuje sie jak burak i cham to tez bym go #!$%@? i dal mu 10 o godzinie