Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? co jest #!$%@? nie tak z tymi kierowcami
Pracuje u mnie kilku szoferów wszyscy zadowoleni jak jeden mąż robią super robotę i sobie chwalą pracę , ale #!$%@? co chwila musi sie znaleźć jakiś #!$%@? cwaniak.
Kilka miesięcy temu pisałem o złodzieju paliwa
Dzisiaj znowu cyrk , pan wielce szanowny szofer chce dzisiaj wypłatę bo jak #!$%@? nie dostanie to nie jedzie w trasę ( wypłaty mają do 10go każdego miesiąca ) i nie odda kluczy i dokumentów od auta i ładunku który ma na pace.
I tak miałem w planie je dzisiaj zrobić ale tak wyszło że nie zdążyłem
Wypłaty nie dostał , w trasę nie pojechał - #!$%@?ł tym samym rozładunek dzisiaj na 16:00 (znalazłem auto na stacji benzynowej koło jego domu ) , telefonu prywatnego/służbowego nie odbiera.
Myślicie że już dzwonić na pały czy wstrzymać się do rana i zgłaszać kradzież auta
brak #!$%@? słów....
#bekaztransa
  • 75
  • Odpowiedz
@tadyo: jeszcze tak dla pewności zapytam. Czy korona by z głowy spadła gdybyś mu zapłacił od razu? Bo widać że cebulackie podejście wygrało. Podejście jak do niewolnika, nie do człowieka. Może chłop potrzebował tej kasy a wielki pan janusz uparł się na 10 i ani dnia szybciej...
  • Odpowiedz
@spokojnyartur: Nie zupełnie by nie spadła , gdyby tylko o to poprosił , tak jak czsami prosił i nigdy nie miałem z tym problemu.
@ameliniowyguzik: Oczywiście masz rację i uzasadnione podejrzenia , tylko po co miałbym tu zgrywać bohatera , myślisz że mam aż taki tupet i sam przed sobą się wybielam ?
  • Odpowiedz
@tadyo
Ja tego nie wiem.
Trafiłem tu przypadkiem bo ten tag mam ostatnio na czarno
Pisze tylko, że zachowanie gościa jest raczej irracjonalne I w 99% czymś jest spowodowane.
I żeby nie było piszę to jako kierowca.
Jeśli zrobił to bez żadnego powodu, to osobiście już by tego auta nie było na tej stacji.
Sam bym pojechał na rozgruz i dziadowi problemów narobił.
  • Odpowiedz
@ameliniowyguzik: jeśli chodzi o moje podejście do pracowników to każdego zachęcam do bezpośredniego kontaktu z nimi żeby sami to skonfrontowali , tak samo mówię nowym pracownikom tu macie numery telefonów zadzwońcie popytajcie nie mam z tym problemów niech sami powiedzą jak pracuje się w tej firmie
Co do powodów to sam ich nie rozumiem , i podejrzewam ze to zemsta za wypowiedzenie ale po prostu nie da się z nim
  • Odpowiedz