Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? co jest #!$%@? nie tak z tymi kierowcami
Pracuje u mnie kilku szoferów wszyscy zadowoleni jak jeden mąż robią super robotę i sobie chwalą pracę , ale #!$%@? co chwila musi sie znaleźć jakiś #!$%@? cwaniak.
Kilka miesięcy temu pisałem o złodzieju paliwa
Dzisiaj znowu cyrk , pan wielce szanowny szofer chce dzisiaj wypłatę bo jak #!$%@? nie dostanie to nie jedzie w trasę ( wypłaty mają do 10go każdego miesiąca ) i nie odda kluczy i dokumentów od auta i ładunku który ma na pace.
I tak miałem w planie je dzisiaj zrobić ale tak wyszło że nie zdążyłem
Wypłaty nie dostał , w trasę nie pojechał - #!$%@?ł tym samym rozładunek dzisiaj na 16:00 (znalazłem auto na stacji benzynowej koło jego domu ) , telefonu prywatnego/służbowego nie odbiera.
Myślicie że już dzwonić na pały czy wstrzymać się do rana i zgłaszać kradzież auta
brak #!$%@? słów....
#bekaztransa
  • 75
  • Odpowiedz
@fiszifiszi: Stary tacy ludzie nie posiadają cv , szczególnie jeśli nie pochodzą z , w naszym rozumieniu otwartej rekrutacji , miał świadectwa pracy , z których nic nie wynikało , przez pół roku również robił robotę i nie było zastrzeżeń , poza nie odbieraniem przez niego połączeń , ostatnio coś mu #!$%@?ło , zaczął robić problemy wszystkim pracownikom dookoła i padła decyzja o zwolnieniu bo po prostu robić sobie pod górę
  • Odpowiedz
@tadyo: bo to święte krowy i pany świata są, gdyby nie oni to cala cywilizacja by umarła i #!$%@? wie co jeszcze. Tak jak kiedyś jeszcze kierowcy ciężarówek wydawali mi się spoko tak im dłużej siedzę w transporcie mam o nich coraz gorsze zdanie. Nie mówię, że wszyscy tacy są ale niestety większość
  • Odpowiedz
@tadyo: nie sciemniaj,ze robi sceny bez powodu.Widocznie juz kilka razy dostawal kase nie w terminie albo jak to napisales-zapomniales;) Nie stac cie to nie zatrudniaj ludzi.Za darmo nikt nie bedzie #!$%@?.Kolejny janusz biznesu, ktory zapomina o przelewach
  • Odpowiedz
@daf38: kolego , jak masz ochotę napisze ci na priv numery telefonów do wszystkich moich pracowników , zadzwoń do każdego po kolei i potwierdź to co napisałeś powyżej , jeżeli będzie to nieprawda publicznie odszczekać to co napisałeś
  • Odpowiedz
@daf38: w ogóle nie zabolała napisałeś rzecz która mnie obraziła skoro jesteś pewny swojego zdania proszę potwierdź je ze stanem faktycznym a potem napisz praw de na forum tak jak właśnie mnie na nim oczerniłes
  • Odpowiedz
@tadyo: na pisanie na wykopie miales czas.O wyyplacie zapomniales.Zaplac czlowiekowi I przestan sie zalic jak jakas malolata..Jestes Januszem wiec miej jaja
  • Odpowiedz
@daf38: ależ oczywiście ze mu zapłacę , co do złotówki- w terminie jak zwykle ( chodź zwykle miał przed) , jak również podlicze za poniesione przez niego straty , zależy co przyniesie jutro ale niestety bilans może być nie na jego korzyść
  • Odpowiedz