Wpis z mikrobloga

Nie wiem #!$%@? czy cygany ogarnęły #aliexpress ale już 4 klient przynosi mi dzisiaj fałszywe złoto xD Oni żyją ze mną dobrze ale widać że ostatnio się z pieniędzy wysypali i teraz próbują zastawić co się da. Z wierzchu pierścionek pokryty 8 karatowym złotem, a pod spodem jakiś metal koloru srebrnego. Jeszcze potrafią się sprzeczać że to złoto jest najprawdziwsze, wczoraj kupowali XDDDD Cygan mi wygłosił że ojciec nauczył go być uczciwym i że on ,,Nie cygani " XDDDD Nawet u nich się to przyjęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perelkilombardu
  • 41
@gadatos:
Nie martw się, w Gdańsku jarmark dominikański ... cyganuchy chodzą z tym na kilogramy , w rękę dostaniesz te ich "złoto" od razu wiesz ze to pomalowane śrubki xD ...
@gadatos ja pracowałem kilka lat tylko to było 15 lat temu. Też się naoglądałem. Policja dalej wpada jak do siebie i bierze co chce? Ja miałem dość biegania po komisariatach.
@gadatos no to jeszcze nie wpadli z nakazem. Do nas jak wpadli to zabierali złoto jak leci. Czasem zgadzało się tylko nazwisko, to brali i tak. Potem oddali po roku wymieszane wszystko w jednym worku i uszkodzone. Nawet nie chcę sobie przypominać ile tam nerwów zjadłem.
@gadatos nie wiem jak jest teraz ale 15 lat temu kryminalna robiła takie wjazdy że zwyczajnie miałem dość. Znajomego prawie im się udało na 3 miesiące wsadzić. Dobrze że go było stać na dobrego adwokata. Zwykle pod koniec roku kryminalna dostawała sraczki. Ponoć premie za wykrywalność mieli i pod koniec roku dobijali normy. Co by się nawet zgadzało bo zwyczajnie sprawy były potem umarzane. A dane mieli przecież wszystkie na tacy. Szkoda