Wpis z mikrobloga

Nie wiem k---a czy cygany ogarnęły #aliexpress ale już 4 klient przynosi mi dzisiaj fałszywe złoto xD Oni żyją ze mną dobrze ale widać że ostatnio się z pieniędzy wysypali i teraz próbują zastawić co się da. Z wierzchu pierścionek pokryty 8 karatowym złotem, a pod spodem jakiś metal koloru srebrnego. Jeszcze potrafią się sprzeczać że to złoto jest najprawdziwsze, wczoraj kupowali XDDDD Cygan mi wygłosił że ojciec nauczył go być uczciwym i że on ,,Nie cygani " XDDDD Nawet u nich się to przyjęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perelkilombardu
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gadatos ( ͡° ͜ʖ ͡°) powiem Ci że kiedyś jedna ekipa zrobiła rajd po Polsce i zarobiła dużo siana na biżuterii z nierdzewki. Trzeba przyznać że bardzo ładna ( ͡° ͜ʖ ͡°) w samym Krakowie z tych tylko co ja wiem uzbierało się ponad 20tys. To było kilkanaście lat temu i to był tylko to o czym ja wiem. A wiem też że
  • Odpowiedz
@gadatos no ale przecież triki z tombakiem czy innym materiałem są znane od zawsze.... Albo brak paliwa na drodze ja panu dam mój piękny złoty łańcuch a Pan da 100 I se zatankuje....
  • Odpowiedz
@krokodylek92: ale to tombak nie byl. Tombak da się wyczuć po dotyku a moje cygany mają bardzo dużo prawdziwego PRLwskiego i żydowskiego złota . To byl metal pokryty złotem. Tombak jak pościsz na biurko a znasz się na zlocie to wyczujesz .
  • Odpowiedz
@raceman: może w twoim przekonaniu każdy cygan to robak ale tak nie jest . Mam z nimi dużo kontaktu i mogę podzielić ich na 2 grupy. Pracujących = ogarnięci i idzie z nimi się dogadać . Ta grupa jest dość normalna ale nie potrafią zarządzać pieniądzem . Druga grupa to cyganie na zasiłkach = kradną i główne źródło ich dochodów to zebranie i 500+ . Do tego dochodzą zasiłki przez
  • Odpowiedz
Panie mam takie fajne białe złoto. Świetne złoto bo nie odbarwia. Próbuję coraz wyższą próbę. 18 też nie działa na to fajne złoto. Pytam się cyganki ile to ma karatów bo nie 18 a ona mówi że 24 XDDDDDDDD ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@gadatos: what's the joke?
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: chcieli mi wcisnąć że złoto jest 24 karatowe ale problem jest jeden. Nie robi się biżuterii z takiego złota bo takie złoto jest hmm miękkie i biżuteria była by wtedy łamliwa, dlatego dodaje się inny metal. Zobacz jak nieraz na filmach sprawdzają złoto zębami . A i jeszcze jedno wydaje mi się że białe złoto nie może być 24 karatowe bo białe złoto to nic innego jak złoto +
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: pytanie które mnie najbardziej w-----a, jak komuś mówię że pracuje w lombardzie to wszyscy dzwonią i się o pytają czy nie mam jakiegoś telewizora xd
  • Odpowiedz