Wpis z mikrobloga

Nie wiem k---a czy cygany ogarnęły #aliexpress ale już 4 klient przynosi mi dzisiaj fałszywe złoto xD Oni żyją ze mną dobrze ale widać że ostatnio się z pieniędzy wysypali i teraz próbują zastawić co się da. Z wierzchu pierścionek pokryty 8 karatowym złotem, a pod spodem jakiś metal koloru srebrnego. Jeszcze potrafią się sprzeczać że to złoto jest najprawdziwsze, wczoraj kupowali XDDDD Cygan mi wygłosił że ojciec nauczył go być uczciwym i że on ,,Nie cygani " XDDDD Nawet u nich się to przyjęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perelkilombardu
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gadatos:
Nie martw się, w Gdańsku jarmark dominikański ... cyganuchy chodzą z tym na kilogramy , w rękę dostaniesz te ich "złoto" od razu wiesz ze to pomalowane śrubki xD ...
  • Odpowiedz
@gadatos ja pracowałem kilka lat tylko to było 15 lat temu. Też się naoglądałem. Policja dalej wpada jak do siebie i bierze co chce? Ja miałem dość biegania po komisariatach.
  • Odpowiedz
@CzapkaG: Policja grzecznie ze mną rozmawia, jak nie podadzą IMEI telefonu to wypad. Nie mogą też wejść za drzwi. Jak chcą coś zabrać np. z narzędzi to muszą podać dokładną nazwę i model. Za kradzione rzeczy nie odpowiadam, nie pociągają mi z wypłaty i nie muszę nigdzie chodzić.
  • Odpowiedz
@gadatos no to jeszcze nie wpadli z nakazem. Do nas jak wpadli to zabierali złoto jak leci. Czasem zgadzało się tylko nazwisko, to brali i tak. Potem oddali po roku wymieszane wszystko w jednym worku i uszkodzone. Nawet nie chcę sobie przypominać ile tam nerwów zjadłem.
  • Odpowiedz
@CzapkaG: zrobiłem się przez tą pracę strasznie nerwowy, ale ta praca utwardza faceta i jestem bardziej stanowczy. Kiedyś bym się popłakał xD U mnie z nakazem nie byli nigdy.
  • Odpowiedz
@gadatos nie wiem jak jest teraz ale 15 lat temu kryminalna robiła takie wjazdy że zwyczajnie miałem dość. Znajomego prawie im się udało na 3 miesiące wsadzić. Dobrze że go było stać na dobrego adwokata. Zwykle pod koniec roku kryminalna dostawała sraczki. Ponoć premie za wykrywalność mieli i pod koniec roku dobijali normy. Co by się nawet zgadzało bo zwyczajnie sprawy były potem umarzane. A dane mieli przecież wszystkie na tacy.
  • Odpowiedz
@CzapkaG: Panie mam takie fajne białe złoto. Świetne złoto bo nie odbarwia. Próbuję coraz wyższą próbę. 18 też nie działa na to fajne złoto. Pytam się cyganki ile to ma karatów bo nie 18 a ona mówi że 24 XDDDDDDDD ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Fajną ma pani stal nierdzewną. Chętnie bym
  • Odpowiedz