Wpis z mikrobloga

Ale mnie bawi, jak ludzie obserwujący tag #rozdajo bóldupią za użycie tego tagu, gdy nie ma się nic do oddania za darmo. I serio jeszcze rozumiem, pretensje, że ktoś użył tagu programowanie nie we wpisie na przykład o gotowaniu i ludzie bóldupią bo ktoś zaśmieca tag służący do wymieniania się wiedzą, ale #rozdajo, serio?
4k żebraków czekających tylko aż ktoś coś im odda za darmo, nawet jeśli nie jest im to do niczego potrzebne, często nie czytają nawet wpisów, tylko plusują jak leci (na dowód łapcie ten wpis ) i jeszcze pretensje mają, a nawet i zwyzywają bo ktoś im utrudnia żebranie "zaśmiecając tag" xD Najlepsze jest to, że często te same osoby jednocześnie postują memy z nosaczami i januszami smiejac sie z polskiej mentalnosci xD Wiecie co? Niczym się od tych januszy nie różnicie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet mi Was nie żal

#oswiadczenie #polakicebulaki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
MangoZjem - Ale mnie bawi, jak ludzie obserwujący tag #rozdajo bóldupią za użycie teg...

źródło: comment_TmxPu9kuk2I0cYhNPcgOuQynOAcUgB9n.jpg

Pobierz
  • 25
@dejwis: ok juz ogarnelam. glupia ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale mi nie chodzi o to, ze ludzie plusuja, bo sama czasem plusuje, nawet kiedys jedno wygralam ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodzi mi o to #!$%@? sie za uzycie tego tagu bez powodu ;P
Brakuje już pomysłów na wpis, że czepiłaś się tej grupy? xD


@WuDwaKa: nie, po prostu mnie natchnal wpis ktory podlinkowalam do zrobienia swojego ;P mam pare historyjek z ostatnich tygodni jeszcze i niebawem je wrzuce ;)

Ponad 4k ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WuDwaKa: troszke ugolnilam, ale chodzilo mi o tych co sie #!$%@?, a nie o wszystkich obserwujacych wiec pewnie nawet nie bedzie ich 4k ;p
@Valdin: alez ja nie mam przeciwko plusowaniu wszystkiego samego w sobie, chociaz jesli ktos robi rozdajo np. czesci do e-papieroosa, a ktos inny to plusuje, mimo ze nie pali/nie ma e-papierosa to tego nie rozumiem ;P no ale nie chodzi mi o to, chodzi mi o ludzi boldupiacych ze ktos uzywa tagu a nie ma nic do oddania ;P