Wpis z mikrobloga

@nietopies: jedyne co mnie irytuje w siódemce to dzwonek XD dzwoni komuś na ulicy iPhone i odruchowo po swój sięgam.

No i raz na kilka dni lekka przycinka w ustawieniach która równie dobrze może być spowodowana szkłem na ekranie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale Android się nie umywa do japka jednak
@nietopies: Ciekaw jestem z jakiego tel z androidem korzystałeś, że uświadczyłeś ścinek bo szybkość szybkością (iPhone wygrywa) ale ścinki na androidzie na flagowcach nie występuje od ładnych kilku lat (pomijam samsunga i ich nakładkę bo to gówno xD)

Może jakąś apka typu Facebook czy messanger Ci się zawiesiła? Bo jeśli tak to sorry, ale to już wina developerów Facebooka, a nie samego systemu
@nietopies: ziomek a miałeś Xperie Arc S czy Galaxy S3? ;) Przez prawie dwa lata miałem S6 i ciagle bylo płynnie, teraz mam iPhone 7 od 2 miesięcy i nie widzę dużej różnicy. Powiadomienia na iOS to dramat, w aparacie nie zmienisz rozdzielczości zdjęcia, z poziomu dowolnej aplikacji nie wyłączysz transmisji danych ale za to włączysz AIRPLAY XD
@fishery: Zgadzam się w pełni ale jutro przechodzę z windy na iPhone bo niestety moja lumia 928 nie ma aktualizacji do w10 a nowego nie biorę bo nie wiadomo co będzie z windowsphonsmi. Chyba niestety system na wymarciu a ponad 4 lata bez żadnych problemów...
Nie jestem jakimś wrogiem, czy zwolennikiem iphonow, ale również problemy z Androidem u mnie nie występują. :D
@MichaelT128: używam od lat (moim pierwszym był 2g, a dotarłam do 7), a Safari nigdy mi się nie zamknęło. Używałam różnych systemów i zawsze wracałam do iOS, nawet jeśli musiałam używać starszego telefonu. Największym niewypałem był Windowsphone, nawet nie zliczę ile razy mi się restartował podczas wykonywania jakiejś czynności ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak miałam wybór wp albo żaden to wolałam trochę się przemęczyć i w ogóle