Wpis z mikrobloga

Po tygodniu używania #iphone 7 mogę powiedzieć, że android (włącznie z topowymi urządzeniami) jest upośledzony xDD Nie wiem jak mogłem się tak męczyć przez tyle lat ze ścinkami, lagami w aplikacjach itd. Jak ktoś się waha tak jak ja przykładowo między samsungiem s8 i iphone 7 to nawet się nie zastawiajcie i bierzcie japko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#android #bojowkaios
  • 112
  • Odpowiedz
@nietopies: w pierwszym tygodniu też miałem takie odczucia. Dziś mam ochotę #!$%@?ć ten telefon na śmietnik (ip7+). To jest tak ułomny telefon który ma Cie za debila, do tego brakuje mu całej masy funkcji które miałem w starym lg g3. Gdyby nie natłok wydatków to bym z miłą chęcią wymienił na s8+
  • Odpowiedz
@nietopies mam siajomi 6 z najnowszym snapem nie mogłem go #!$%@? dziesiątkami aplikacji, 30 zakładkami w chromie i jeszcze ta bateria 3200 mAh pozdrawiam cię i twoją ładowarkę/powerbanka w kieszeni XD
  • Odpowiedz
@nietopies po co kupować ten telefon miesiąc przed premierą nowej wersji, która będzie dużo lepsza?
Po 2 Mam one plus x od roku i na pewno nie muli. Może producent się postaral o optymalizację, nie wiem ale działa ok
  • Odpowiedz
@Aderar: xDDD ale jak ktoś wydał 3000 zł na samsunga na premierę to nie da się przegadać bo dupa wybuchnie jak januszowi który kupił dywan który za dwa dni będzie wystawiony za 50% ceny xD
  • Odpowiedz