Wpis z mikrobloga

Dobrzy Ludzie, Bracia, Siostry, niech Wam na myśl nie przychodzi i ręce obezwładniają się w momencie pomyślenia o tym, żeby łączyć waniliową odżywkę białkową z koktailem cytrynowo-kiwiowo-szpinakowo-otrębowym.
Zaprawdę powiadam Wam, jest wśród Was dusza zbłąkana, która przebłyskiem nie wiadomo jakiego geniuszu, pomysł ten dziś postanowiła wcielić w życie, waflem ryżowym zagryzając. Siedzi teraz, brodę marszczy, oczy szeroko otwiera, ślinę przełyka, a koktail ten ohydny stoi obok, na nią patrzy i przypomina, że jeść powinna co trener przykazał, a do sklepu, po nowe kiwi, szpinak i cytrynę udać się za daleko. Łączcie się ze mną w bólu, Dobrzy Ludzie, Bracia i Siostry, albowiem ja nie z tych, których koktail z odżywką białkową może złamać.

Ja jestem nvmm, Zrodzona w Grudniu, Niestrudzona, Matka Słów i Tekstów, Wykopowa Różowa, Królowa pewnego Pawła, co mi małżeństwo na mirko proponował, Khaleesi Wielkiego Morza Introwertyzmu, Wyzwolicielka Prokratynacji!

I nie ustąpię, nie ugnę się!



#mikrokoksy #silownia #oswiadczenie #dieta
  • 13
@sikzmiednicy: Przykro mi, to chyba znaczy, że mało czytasz. ;)
@Mirmar: Mądre Twe słowa Bracie, jednak co zrobisz, jakeś laik, a trener wie więcej i lepiej.
@Polska5Ever: To jeszcze się jakoś komponowało, mi ta wanilia ze szpinakiem tak średnio. :p Jeszcze szczypiorku brakuje, zupełnie by miała przeboje. :D
@WojciechG: Do konsystencji się przyzwyczaiłam, ale smak...nie polecam.
@a231: Uwierz, że póki to połączenie było bez odżywki, było w