Wpis z mikrobloga

wiecie...Bran mi kogoś przypomina.

wszyscy bohaterowie #got żyją, działają, cieszą się, smucą, nienawidzą, kochają, rozmnażają się, zabijają itd. ogólnie akcja się dzieje i nie zasypia. zupełnie jak u fanów serialu którzy traktują serial jak dobrą rozrwykę

i nagle przychodzi taki Bran, którego nic nie rusza i nic go nie obchodzi bo on już wszystko wie przecież. to zupełnie jak fani książek, którzy rozmawiają z fanami serialu. sztylet? siostra wróciła? ktoś zginął? jprdl wiem to przecież, nudy
  • 10
@anezka: hah. Taa znam to. Ostatnio napisałam, że Bran mnie wkurza i generalnie jest bezużyteczny to mi jakiś miras napisał: ale w książce jest jedną z najważniejszych postaci! I wiele robi i jest fajniejszy!!!
Kisnę do teraz xD
@anezka: wydaje mi się że scenarzyści caly czas próbują uświadomić widzów ze Bran to nie człowiek, dlatego jak mantrę powtarza ze jest "#!$%@?ą sroką" #pdk. Pozbyty już oznak człowieczeństwa jest tylko ciałem dla pasożyta aka trójokiej wrony. Czekać aż wejdzie w jakieś drzewo i tak już sobie bedzie siedział.
Ostatnio napisałam, że Bran mnie wkurza i generalnie jest bezużyteczny

@K_aro: Ale jak piszesz coś generalnie rzecz ujmując niezbyt bystrego to nie miej pretensji do czytających książki, że ktoś to słusznie pocisnął. Można być analfabetą a i tak zdawać sobie sprawę, że Bran odegra najprawdopodobniej bardzo istotną rolę w historii, trudno więc go nazwać bezużytecznym.
@Elaviart: ha. Kolejny czytelnik. Powoem tobie tak: a jak go podsumować? Jego nie idzie wcale dobrze podsumować, nic jeszcze nie zrobił..a z tego co wiem od książkowych to tam trochę więcej zrobił.
Powtarzam: bran jest wkurzający i bezużyteczny i nie uważam tego za mało bystrą odpowiedź, bo nic więcej nie można o nim powiedzieć. Akurat to była jedna odpowiedź, bo co do wkurzającego brana zgadza się dużo więcej osób. Ale zawsze
@K_aro: Jeśli jesteś ciekaw książek to je po prostu przeczytaj zamiast słuchać co kto powiedział. Akurat postać Brana nie różni się zanadto od pierwowzoru w którym na chwilę obecną siedzi jeszcze w jaskini zaplątany w korzenie, odgrywając jeszcze mniej.
Jego znaczenie jest jednak oczywiste niezależnie od umiejętności czytania - dzięki niemu wiemy skąd się wzięli Inni i czym są, gdzie się znajdują, jest jedynym sposobem żeby Jon poznał własne pochodzenie. Nadal