Wpis z mikrobloga

  • 0
@agaja u nas nas moglo by byc naturalnie, ale mloda jest ponad 4200 wiec nie chcemy sie wracac z naturalnego na CC, odstep mamy zachowany, wszystko ladnie sie zasklepilo. Nie mielismy przeciwwskazań, ale sie nie da, ot mloda wybrala za nas.
  • Odpowiedz
@agaja: U nas były dwa porody naturalne. Syn ma teraz 4 lata (w listopadzie), córka ma rok i 4 miesiące, odstęp krótki. Poród był bez problemu aż tak bardzo, że do córki zanim mnie na oddział wpuścili to żona już urodziła, tylko widziałem jak z windy wylatuje ekipa z łóżkiem jak w amerykańskich filmach o lekarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A my dzisiaj na ktg czekamy już 2h. Dzisiaj też mieliśmy termin ale nic z tego nie będzie. Dodatkowo z racji upałów podobno nie przyjmują na oddział
  • Odpowiedz
  • 0
@mietafix jestesmy 4 dni po terminie, wczoraj z KTG nas skierowali na dzisiaj na oddzial, a ze jest pani doktor ktora nas prywatnie przyjmuje to dzisiaj akurat najlepszy moment zeby wykonala CC.
  • Odpowiedz
  • 1
@kruprz jestem grafikię i fotografę, nie robi sie z flashem bo oczy dziecka sa nieprzystosowane do tak intensywnego chwilowego oswietlenia, juz nie wspominam ludz ktorzy fotografuja buzki swoich pociech flashem z regularnej lampy blyskowej wbudowanej w aparat. To moze uszkodzic wzrok doroslej osoby z takiej odleglosci, co dopiero dziecka ktore bylo w piw.. brzuchu 9 mcy.
  • Odpowiedz
@sorasill: To w ramach odstresowania moja propozycja:

Skoro już jesteś na położniczym to zrób mini AMA czyli gdzie jesteście (może mam blisko to przyjadę pod oknem kibicować, kto wie może dziś będzie rodzić się żona dla mojego syna ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), jakie warunki jak różowy się czuje. Zrób może #pokazsaleporodowa #pokazszpital tylko różowego bo pewnie się w----i ( ͡°
  • Odpowiedz
@sorasill
@kruprz
Ja rodze listopad/grudzień, drugi synek, odstęp będzie 20 miesięcy. I mega się boję, bo dzidziuś wymyślił sobie na razie pozycje posladkowa, a ja nie chcę cc. Jednak jak będzie mus to trudno, dam radę. Pierwszy był sn i było ekstra:)

Jednak, jakby nie było to fajnie ze dzieci się rodzą. Kiedy wkurzają i dają czadu to jedno, ale przecież są słodkie, kochane, zależne i świetnie patrzeć jak kolejne
  • Odpowiedz
@pucka25: jeśli listopad czy grudzień to nie masz czego się obawiać. Do tego czasu jeszcze z kilka razy się obróci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do drugiej części to nie ma nic piękniejszego jak twoje dzieco przychodzi, przytula się i mówi "Wiesz tata, fajny jesteś, kocham Cię".
  • Odpowiedz
  • 1
@kruprz Krakow, Rydgiera, nie trzeba kibicowac zapraszam na p--o po 22 :)

Porodowka wyglada jak wyglada, poczatek wyremontowany ginekologi, sale jak sale bez remontu ale szpital to nie hotel.

Rozowy spoko, smieszkujemy razem z wami, kroploweczka leci, corka grzecznie czeka, badania w drodze.
  • Odpowiedz
@sorasill: To niestety nie podskoczę bo Węgorzewo here więc trochę kilometrów mam. Za to na przyszłe wakacje zabieraj ekipę i dawaj na mazury, mogę robić za przewodnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@pucka25 jeszcze ma szanse sie obrocic, im.pozniej tym trudniej choc to roznie bywa, znajomej zrobilo "flipa" 2 dni przed porodem. Co do CC duzo zalezy od tego ile facet ogarnia.
  • Odpowiedz