Wpis z mikrobloga

Ja pier#ole każde spotkanie z moja eks to niczym otwieranie plecaka z którego wystają druty, albo coś jebnie albo nie.
Jako że jestem po rozwodzie ( dwójka dzieci) moja eks właśnie oznajmiła mi że za tydzień chce ze swoim lovelasem i TYLKO jednym dzieckiem zrobić tygodniowe wakacje.A najmłodsze dziecko (chodzi do przedszkola) ma zostać częściowo u mnie i i jej matki...NO K#RWA,ściemnia że na dwójkę dzieci nie ma kasy ,prawda jest pewnie taka że nie chce z małym jechać bo by nie miała spokoju na plaży.
Mam małemu nic mówić że siostra jest na wakacjach ..
I powiedzcie co teraz robic?

#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 79
  • Odpowiedz
@spokojnie_to_ja: jezeli masz kase to sprobuj zaproponowac ze zaplacisz a mlodego. Po reakcji bedziesz przynajmniej wiedzial czy chodzi o kase czy spokoj. Ale moze ona na to liczy. A dzieciakom i tak bym prawde powiedzial.
  • Odpowiedz
  • 84
@bajbuss stary to co ja jej place i do tego to co jej państwo płaci to ona powinna z tymi dziećmi do Dubaju lecieć na tydzień.
Jakoś dziwnie na papierosy jej starcza po 6 euro paczka
  • Odpowiedz
@spokojnie_to_ja: zrób małemu najlepsze wakacje jakie w życiu mógł mieć

codziennie lody i pizza, mc donald itd, do tego jakieś place zabaw wycieczki itd

jak była wróci ze starszym gówniakiem to młodsze będzie opowiadać jak to super spędził czas z tatą a starsze też dupa ściśnie, że wolałoby zostać z ojcem i sprawa sama się rypnie
  • Odpowiedz
zrób małemu najlepsze wakacje jakie w życiu mógł mieć

codziennie lody i pizza, mc donald itd,


@Arachnofob: wakacje życia xDDD a póżniej dzieciaki otyłe latają i w dorosłym życiu zastanawiają się czego mają tak #!$%@? ciała
  • Odpowiedz
Tydzień w mieście ciężko będzie przebić urlop w Turcji


@spokojnie_to_ja: dla gówniaka to oznacza raczej... nudne zabytki lub siedzenie w basenie przy hotelu

a póżniej dzieciaki otyłe latają i w dorosłym życiu zastanawiają się czego mają tak #!$%@? ciała


@deny06: OP mówi, że najmłodsze chodzi do przedszkola... tydzień ze śmieciowym żarciem nie zabije go
  • Odpowiedz
  • 117
@spokojnie_to_ja a co dla dzieciaka będzie wiekszą atrakcją, Haga Sophia czy jakiś milkshake/lody/gry/kino? To jest dziecko, oni nie musi zaspokajać potrzeb kulturalnych tylko przeżywać emocje
  • Odpowiedz