Wpis z mikrobloga

Ja pier#ole każde spotkanie z moja eks to niczym otwieranie plecaka z którego wystają druty, albo coś jebnie albo nie.
Jako że jestem po rozwodzie ( dwójka dzieci) moja eks właśnie oznajmiła mi że za tydzień chce ze swoim lovelasem i TYLKO jednym dzieckiem zrobić tygodniowe wakacje.A najmłodsze dziecko (chodzi do przedszkola) ma zostać częściowo u mnie i i jej matki...NO K#RWA,ściemnia że na dwójkę dzieci nie ma kasy ,prawda jest pewnie taka że nie chce z małym jechać bo by nie miała spokoju na plaży.
Mam małemu nic mówić że siostra jest na wakacjach ..
I powiedzcie co teraz robic?

#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 79
  • Odpowiedz
  • 3
@VulpineGirl jeżeli wytłumaczą dzieciakom to jeszcze jeszcze. Ale okłamywanie obydwojga? I kazanie do tego jeszcze kłamać jednemu z dzieciaków?
Tak jak mówię niech jedzie i sie dobrze bawi ale nie róbmy dzieciaków w #!$%@?
  • Odpowiedz
Nie ma niczego gorszego niż kupowanie sobie sympatii dziecka, nawet po rozwodzie powinno się kierować jego dobrem, a nie pluć na byłego partnera jadem, bo wtedy to dziecko traci najwięcej
  • Odpowiedz
@spokojnie_to_ja pod zadnym pozorem nie mow dziecku ze mamusia pojechala na wakacje bez niego. Dzieci po rozwodach czesto maja traume i obwiniaja sie za rozpad malzenstwa, czesto czuja ze ktores z rodzicow lub oboje juz ich nie kocha. Jezeli zaczniesz nakrecac dziecko przeciwko matce, to gwarantuje Ci, ze to sie odbije na dzieciaku.
Swoja droga sytuacja i tak kiepska, bo mlodsze i tak dowie sie od starszego o tych wakacjach.
Na Twoim
  • Odpowiedz
  • 3
@czelabinka to jest najlepsze ,nawet nie spytała się czy bym dał kasę na syna .Już nawet swoją matkę spytała czy mały nie mógł by u niej zostać jak ja pracuje ...wlasciwie to jako ostatni się dowiedziałem o całym planie
  • Odpowiedz
@spokojnie_to_ja: ja bym po prostu jej uświadomiła, że dziecko to nie zabawka i, że czas dorosnąć. Że zachowuje się jak rozpieszczona gówniara i tylko dlatego, że to za dużo roboty to oleje jedno dziecko, a jedno weźmie żeby udawać przykładną mamusię.
  • Odpowiedz
@spokojnie_to_ja: poza tym dzieciaki za bardzo uwagi nie zwracają czy to tydzień w Turcji czy wycieczka do zoo, kina itp. Jeśli sprawa pozostanie jak jest to bym faktycznie codziennie gdzie indziej dziecko zabrała (jeśli masz wolne). W wielu miejscach za takiego bąbla się prawie nic nie płaci, a dziecko będzie zachwycone. Wystarczy taki plac zabaw jak mają w marketach - odstawiasz dzieciaka na godzinę, Ty sobie idziesz wypić kawkę w tym
  • Odpowiedz
@spokojnie_to_ja: Rób wszystko co możesz dla dobra dziecka. Nie wchodź w wojny z eks i nie angażuj w to dzieci. Nie kłam, ale też nie nastawiaj dziecka na matkę.
Sytuacja bardzo przykra :-(
Jak już ktoś wyżej pisał, dzieciaki pp rozwodach z rodzicem amebą często mają obniżone poczucie własnej wartości i sporo innych rzeczy w głowie do naprostowania w dorosłości.
Ile możesz to im oszczędź. Jak nie możesz eks powstrzymać to
  • Odpowiedz