Wpis z mikrobloga

Potrzeba ze 70 statystów na plan filmu dla dzieci czwartek i piątek 10-11 sierpnia.

Wyłącznie mężczyźni wiek 18-60, także obcokrajowcy.
Stawka wychodzi ok 50 PLN za dzień po opodatkowaniu ale wg mnie przygoda jest ważniejsza.
Zgłoszenia proszę na 570 753 709.

#krakow
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aardwolf: Raz statystowałem. Z 15 lat temu. Sprzedawałem motocykl MZ ETZ i zadzwonił doi mnie gość, który zajmował się kołowaniem rekwizytów na plan, bo potrzebowali właśnie takiego modelu.
Chciał kupić. Okazało się, że to mój kumpel z dzielnicy i zaproponował, że mi zapłaci część sumy, jaką chciałem za motocykl, ale w zamian mam na planie jechać nim w chuście na głowie, z inną statystką za mną.
Ciekawe doświadczenie, ale samo
  • Odpowiedz
@aardwolf: beka z tych wszystkich oburzonych. Jak nie chcecie, to nie idźcie, proste. Co do przygody wspomnianej przez OP, to na takich statystowaniach z reguły poznajesz zajebistych ludzi, i miło można sobie pogadać, czekając na ujęcie, gdzie tam sobie stoisz czy idziesz, popstrykać sobie fotki z aktorami, wyjść kiedy chcesz i wrócić po pół godziny czy godzinie, zjeść coś na mieście, a Twoim zadaniem jest poruszać się w tle podczas
  • Odpowiedz
@aardwolf Ja tylko powiem że x lat temu za użyczenie samego samochodu ( poczciwy poldek) plus do tego darmowy catering dostałem 200zl za jakieś 6h xD
No ale przygoda ( ),
  • Odpowiedz
zarabia! :)


@gali20: Producenci strzykawek :P
A tak na serio. Sprzedawane są NADWYŻKI preparatów, których nie można przechowywać. Lepiej wywalić na śmieci? Aa, i jeszcze płacić za utylizacje?
  • Odpowiedz