Wpis z mikrobloga

Potrzeba ze 70 statystów na plan filmu dla dzieci czwartek i piątek 10-11 sierpnia.

Wyłącznie mężczyźni wiek 18-60, także obcokrajowcy.
Stawka wychodzi ok 50 PLN za dzień po opodatkowaniu ale wg mnie przygoda jest ważniejsza.
Zgłoszenia proszę na 570 753 709.

#krakow
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aardwolf: A przygoda? Plan filmowy to harówa. A statyści to już w ogóle najniższa kasta. Chcesz przygody to jedź do USA, a nie do randomowego polskiego kina.
  • Odpowiedz
@aardwolf: Chłopie, za stanie koło rynku ze znakiem zapraszającym do knajpy dostaniesz więcej. A ilu ludzi poznasz! Do tego możesz sobie książek słuchać w trakcie. xD
  • Odpowiedz
@kptant: nie podnieca mnie idea stania na Rynku. Właśnie ta różnorodność i to że jadąc pierwszy raz na plan nie wiesz co będzie, to mnie kręci. A właśnie slucham 5 części sagi Wiedźmina.
  • Odpowiedz
@aardwolf: No tak, można jeszcze leżeć. Bo jako statysta nie robisz nic znaczącego w filmie.
Wystarczy chodzić na spacery, przeglądać neta i trafisz na te same lokacje.

Zapraszasz ludzi do całodziennego nie robienia nic konstruktywnego za 50 zł. Okazuje się, że za zaproszonego masz 40 zł jeszcze. Czyli robisz to dla siebie, tylko reklamujesz to wspaniałą przygodą. Usuń konto.
  • Odpowiedz
studenci albo tacy którzy to lubią


@aardwolf: Studenci ok, ale jak można lubić robotę, która wymaga dyspozycyjności o przeróżnych porach, nie wie się ile czasu spędzi w niej danego dnia oraz kiedy filmowcy zadzwonią ponownie?

Wybacz, ale ktoś, kto ma nawet niezbyt ciekawą pracę nie porzuci jej tylko dlatego, że kilka-kilkanaście razy w miesiącu pobędzie na planach filmowych.
  • Odpowiedz