Wpis z mikrobloga

@kazimierzowie:
#przegryw #tfwnogf #anonimowemirkowyznania #kobiety #logikarozowychpaskow

Dziewczyny serio nie mają praktycznie żadnych zainteresowań, jedynym ich zainteresowaniem jest siedzenie na fejsie i obgadywanie albo podaguchy z innymi facetami i psiaciółkami.

Dawno sobie z tym dałem spokój, bo szalejesz za taką, stawiasz kolacje, nie wiadomo co, za ciężko zarobione pieniądze, chcesz się zrelaksować chwilę w jej towarzystwie, a ona Ci krzyczy: "Po co patrzysz w te głupie gry!!!", Podczas, gdy ona, 24/7 gapi się w fejsbuka na telefonie a Ty chcesz sobie pół godzinki w coś pograć.

Tak samo miałem sytuację na Piastonaliach z 3 lata temu, "Ty cały czas obczajałeś swoich kumpli zamiast mnie!!!", podczas, gdy ona cały czas pogaduchy robiła z koleżankami o innych ziomach którzy się akurat zjawili i byli super komediantami.

Większość dziewczyn, jeśli nie trafi na samca alfa, który będzie im przypominał, kto tu rządzi, szybko ma Cię gdzieś, i jest z tobą tylko dlatego, bo akurat nie trafiła na alfa ale jak się nadarzy okazja to pryych! i już jej nie ma.

Tylko pytanie do jasnej cholery, po co zatruwać życie dobrym anonkom bez dużej masy mięśniowej, którzy sobie spokojnie żyją, skoro od razu mogą podbijać do alfa, co je będzie wyzywał i bił?

Ano dlatego, bo nie chcą wyjść na idiotki, podbijając do alfa, to oni muszą podbić do nich. Wielokrotnie moja loszka na 2 roku wstydziła się że jest z kimś takim jak ja, gdy wbijaliśmy na domówkę a były tam alfa i inne loszki. Nie wstydziła się za mnie tylko za siebie, jak oni na nią patrzą, czemu jest ze mną, choć mogłaby być z umięśnionym alfa z audicą (choć wyglądałem wtedy jak model, ale liczą się jednak bicki i twarz kozaczka, którą wrzucam jako zdjęcie)

Moją radą jest zrobienie tego, czemu nie przyjmuje do wiadomości 98% anonków, czyli poszukanie sobie loszki z swojego kręgu. Wiem, że to ciężkie ale trzeba spróbować, nie ma żadnej gwarancji że będzie lepiej, ale jeśli jesteś 4/10 a bardzo chcesz mieć loszkę no to niestety sam poszukaj sobie 4/10, może znajdziesz jakąś desperatkę która nigdy nie miała chłopaka i okaże się czuła i opiekuńcza.

Tylko jak na złość laseczki nawet brzydkie szukają umięśnionych, a anonki tapeciary bo opalone i te sprawy

ONE NIE MAJĄ ŻADNEJ WARTOŚCI POZA URODĄ A WY SIĘ NIMI PRZEJMUJECIE
Pobierz k.....e - @kazimierzowie: 
#przegryw #tfwnogf #anonimowemirkowyznania #kobiety #logi...
źródło: comment_7xWZAHVbzgwKk0KrWdQwpYvWDQmj8CBE.jpg
  • 14
@alh3: dokładnie, karyny mają gdzieś anonków, lecą na tępych kozaczków, podczas gdy te niby fajne dziewczyny lecą na prostych, zwykłych anonków, których traktują jak powietrze, mieszkam w Bytomiu więc znam tamtejsze karyny one chcą tylko imprez, seksu bez gumek i sebixów
Tylko jak na złość laseczki nawet brzydkie szukają umięśnionych


@kazimierzowie: klasyczny przykład hipergamii

facet 8/10 jest w kręgu zainteresowań zarówno 4/10 chociaż te nie mają u niego szans i ewentualnie posłużą za obiekt szybkiego zmniejszenia ciśnienia w lędźwiach za to laski 8/10 uważają, że facet 8/10 powinien mocno się postarać bo zasługują na 10/10
Pobierz Arachnofob - > Tylko jak na złość laseczki nawet brzydkie szukają umięśnionych

@ka...
źródło: comment_7bKWDQFeN5RPMcZzybPlXXdoWdnfHHcz.jpg