Wpis z mikrobloga

Przede wszystkim chciałbym podziękować Wam wszystkim bardzo za wykopanie znaleziska o Fallout: Nevada. 1330 to jest piękny wynik i tę premierę uważam za bardzo udaną dzięki Wam wszystkim!

Po premierze wyszło sporo bugów, błędów czy innych komplikacji technicznych (zadziałał też wykop efekt i nie każdy mógł bezproblemowo pobrać) - no ale nic, obiecywałem Dionisowi ''media coverage'' i to się udało :D Zdominowaliśmy premierę, dzisiaj napisały o Nevadzie GryOnline, inne redakcje i portale też powinny. Mamy z czego być dumni.

W każdym razie pograłem ciut i widzę, że Nevada jest naprawdę wielka i świetna. W tygodniu nie bardzo będę miał czas, ale w weekend do niej wrócę - jestem farciarzem, bo napotkałem tylko jednego buga na razie. Podobnie jak Fallout 1.5 Fallout Nevada jest i będzie dalej łatana, więc jeżeli chcecie zagrać naprawdę bezproblemowo, to warto jeszcze chwilę poczekać.

Zachęcam do obserwowania tagu #falloutnevada - będzie łatwiej nam sobie pod nim pomagać i dzielić się wrażeniami.

Trzymajcie się i powodzenia na pustkowiach!

#fallout #falloutmod #falloutnevada #rpg #crpg
  • 1