Wpis z mikrobloga

Mireczki wybiło mi dzisiaj 29 na liczniku żywota i zamiast pić i tańczyć poświęcam ten dzień swojej pasji :)
"Utopia" - dwunastoprocentowe wino gronowe, czerwone słodkie - moje nowe dziecko z etykietą zaprojektowaną przez @sorasill :D z tej okazji #rozdajo :) Buteleczka tegoż trunku zostanie rozlosowana spośród plusujących do jutra do godziny 14:00, wysyłka na mój koszt :) Losowanie przez mirkorandom, zielonki nie biorą udziału :)
#wino #winiarstwo #hobby #tworczoscwlasna #chwalesie #urodziny
F.....8 - Mireczki wybiło mi dzisiaj 29 na liczniku żywota i zamiast pić i tańczyć po...

źródło: comment_IzHL3k29sbxQYQOMigJZiSdtyaii6NXA.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@Wychwalany: tak, masz rację :) jedna ze "szkół" tak mówi :D i gdy wino jest przechowywane w wilgotnej piwnicy lepiej kapturkować dopiero przed dystrybucją, żeby kontrolować stan korka :D ja mam suchutko i póki co nic mi się z winami od trzech lat nie dzieje całe szczęście ( ͡º ͜ʖ͡º)
@thevil87: dzięki!
  • Odpowiedz
@dhMichu: zaczynałem od 25 butelek, teraz 140 rocznie, nie jest to może dużo, ale cieszy :D pamiętaj, że jak ktoś mówi "Ty dobre to wino jak sklepowe" to to brzydki komplement! Wino domowe musi być lepsze niż sklepowe :D:D ( )
  • Odpowiedz