Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem jakimś mutantem. Zawsze dużo ważyłam, na dużo więcej niż dawali mi ludzie, ale nie byłam chuda (rozmiar L). Kilka miesięcy temu wzięłam się za odchudzanie (bez ćwiczeń bo jestem #!$%@? leniem, jedyne co jestem w stanie CZASEM poćwiczyć to joga na uspokojenie) i schudłam do rozmiaru XS/S, mam 90 w biuście, 65 w talii i 90cm w biodrach, a ważę 78kg przy 165cm czyli jak mały słonik. Nie, nie mam zepsutej wagi bo ważyłam się na 3 zanim uwierzyłam. Niedawno zrobiłam sobie pomiar tkanki tłuszczowej i mam 19,5% czyli około 16kg a moja tkanka beztłuszczowa to aż 62kg (i nie jest to zatrzymana woda). Nie byłoby to dziwne gdybym ćwiczyła i rozbudowywała te mięśnie, a jak wspomniałam jestem #!$%@? leniem. Uświadomiłam sobie że nigdy nie będę ważyć wymarzonych 55kg. Czy jest tu ktoś to też mimo braku ćwiczeń ma tak nienaturalnie wysoką wagę przy szczupłym wyglądzie? Może to jakaś choroba? #medycyna #dziwneprzypadki #dieta #odchudzanie #mikrokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dlaczego wszyscy dają takie pieprzenie o cyferki na wadze? :D Skoro dobrze wyglądasz, nie jesteś zalana, mieścisz się w normalne rozmiary, to o co kaman? Nie musisz specjalnie ćwiczyć żeby mieć więcej mięśni niż standardowo i być po prostu ciężka, wystarczą predyspozycje. Rozumiem, że waga to jest jakiś wyznacznik, ale w tym momencie odchodzi się od opierania się tylko na niej.

https://www.drlifestyle.pl/odzywianie/czy-warto-sie-wazyc/ - polecam wpis jednej z normalniejszych "fit
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania wut? Waze 60 kg przy 1.63, nosze rozmiar s/m i w dodatku jestem mala toczaca sie kula ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak to mozliwe, ze Ty wazac prawie 20 kg wiecej, jestes szczuplejsza ode mnie o_o
  • Odpowiedz
Róża: A te 90 cm w biodrach, to chociaż we właściwym miejscu zmierzone?
I 90 cm w biuście to sporo, pewnie on też trooochę waży. Nie ma się co przejmować wagą. Najważniejszy rozmiar ubrań i ewentualnie obwody. Skoro mieścisz się w 34/36, to nie masz się czym martwić. Proponuję olać wchodzenie na wagę i zacząć się cieszyć ;)
Masz może jakieś linki do pozycji/ćwiczeń z jogi, które robisz?

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
Różowababa: Dziiiiwne, wymiary biust-talia-biodra mam bardzo zbliżone do Twoich, ale przy wzroście 1.68 i wadze 52/53kg, nie wyglądam na wychudzoną ani na ulaną. Różnica, jeżeli chodzi o naszą masę, jest spora. Najlepiej byłoby, gdybyś skonsultowała to z osobą robiącą analizę Twojej masy ciała albo z lekarzem, no po prostu z profesjonalistą, to raczej niecodzienny przypadek.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz