Wpis z mikrobloga

Ciekawy wątek, jaka to policja jest zła, bo ma czelność przerywać zacny pojedynek dwóch zwaśnionych stron strzelając do pojedynkującej się szlachty na trakcie.
Co ciekawsze wypowiedzi oznaczyłem - otwierać w nowym oknie. Cytując klasyka - "mój rak dostał raka".
To i tak tylko część - całość jest tutaj. Moje zdanie? Mogliby używać "ołowianych" kul, a nie gumowych.
#pilkanozna #sport #bekazpodludzi #patologiazewsi #wydarzenia #polska
Atexor - Ciekawy wątek, jaka to policja jest zła, bo ma czelność przerywać zacny poje...

źródło: comment_F6Ddn6Yoom2QTbayhHAqg0a5qWOJhO8r.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Ciekawy wątek, jaka to policja jest zła, bo ma czelność przerywać zacny pojedynek dwóch zwaśnionych stron strzelając do pojedynkującej się szlachty na trakcie.


@Atexor: jeżeli dwie grupy chcą się bić i obie się na to godzą i obie tego chcą, a przy tym nie stwarzają zagrożenia dla osób postronnych, to po co policja ma się w to wmieszać?
  • Odpowiedz
a przy tym nie stwarzają zagrożenia dla osób postronnych,


@Adams_GA: Należy się zastanowić czy autostrada to miejsce, w którym nie stwarzają zagrożenia dla postronnych osób. Jak umawiają się w lasach to spoko, ale nie w miejscach publicznych.
  • Odpowiedz
@No25: @No25: a wykop jest tego dobrym przykładem. Zderzenie różnych subkultur jak frontów atmosferycznych.

@Adams_GA: jakby się napieprzali gdzieś na nieużytkach, to niech się i zabiją (oby!), mam to gdzieś a przynajmniej działa selekcja naturalna. Oni się wpieprzyli na autostradę i ruch tamowali. Jakby to było USA to niejeden by pewnie ich sprzątnął z dwururki. A jakby jechała karetka? A nawet zwykli ludzie czy kierowcy tira rozwożący chleb i
  • Odpowiedz
Oni się wpieprzyli na autostradę i ruch tamowali.


@Atexor: otóż nie. Grupy spotkały się na MOP czyli w powiedzmy trochę postronnym miejscu (wiadomo że nie idealnym do tego typu rzeczy, ale jednak postronnym), a autostrada została zablokowana przez działania policji, która wstrzymała autokary które były z tyłu żeby nie dojechały do bijących się grup. Potwierdza się to co napisałem w pierwszym poście, że tak naprawdę to działania policji wprowadziły chaos bo
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Z jednej strony masz rację, ale z drugiej jeżeli będzie społeczne przyzwolenie na to, żeby dowolne grupy w imię dowolnej sprawy #!$%@?ły się między sobą to uważasz, że to będzie normalne? W 21 wieku w środku cywilizowanego świata?
  • Odpowiedz
@Adams_GA: kto wie, czy by nie rozeszli się w inne miejsca. Ile to już razy pokazywali, ba nawet na Mirko pisali że we Wrocławiu, czy gdzieś tramwaje uszkodzili, przyszli z nieużytków na ekspresówkę i zdewastowali jakąś stację benzynową czy coś... Litości XXI w. Nie mają jak rozładować testosteronu to niech grają w #csgo, albo pójdą pobiegać, czy na boks.

Policja dobrze robiła i tyle. Nawet jeśli przytamowała ruch, to im
  • Odpowiedz
@Atexor: wybacz, ale ja nie będę prowadził dyskusji z kimś kto wywyższa się nad "patologię" a jednocześnie popiera i nawołuje do zabijania drugiego człowieka, bo mam wątpliwości kto tu jest większą patologią.

Z jednej strony masz rację, ale z drugiej jeżeli będzie społeczne przyzwolenie na to, żeby dowolne grupy w imię dowolnej sprawy #!$%@?ły się między sobą to uważasz, że to będzie normalne? W 21 wieku w środku cywilizowanego świata?


@
  • Odpowiedz
  • 3
@Adams_GA
1. Policja jest od pilnowania porządku.
2. MOP jest miejscem publicznym. (Nazywanie postronnym MOPu na A1 w kierunku Gdańska, w wakacje, to wyższa szkoła semantyki i wybielania sytuacji)
3. Twierdzenie, że to policja zablokowała ruch na autostradzie bo odcięła dopływ nowych kiboli, to tak jakby oskarżyć strażaków, że podczas gaszenia pożaru zalali mieszkania poniżej tego płonącego.
3. Policja ma obowiązek zaprowadzić porządek w takiej sytuacji, a nie czekać aż się chłopaki
  • Odpowiedz
3. Twierdzenie, że to policja zablokowała ruch na autostradzie bo odcięła dopływ nowych kiboli, to tak jakby oskarżyć strażaków, że podczas gaszenia pożaru zalali mieszkania poniżej tego płonącego.


@footix: Trzeba ich było zamiast trzymać na środku autostrady przetransportować do najbliższego zjazdu i poprowadzić objazdem poza autostradą. Takie to było trudne?

przerzucanie odpowiedzialności za konsekwencje tych wydarzeń na policję, to logika rodem z mema z wkładaniem kija w szprychy.

Ja nie przerzucam
  • Odpowiedz