Wpis z mikrobloga

xDDDDDDDDD

Zobaczcie opis:

Wyrusz z Profesorem Niczego w szaloną podróż przez epoki literackie i przekonaj się, że mogą być znacznie ciekawsze, niż ci się wydaje! Od średniowiecza do współczesności, przez aż dziesięć epok – skonasz ze śmiechu.

W tej całkowicie (bez)użytecznej i kompletnie śmiesznej książce profesor Niczego:


odsłonił kulisy legendarnego beefu Mickiewicza i Słowackiego,

pokazał, że Schopenhauer i Kurt Cobain mają wiele wspólnego,

zebrał cytaty ze starożytnych filozofów, napisał wiersz, omówił jedną z najbardziej olewanych lektur szkolnych.

Po raz pierwszy na liście lektur nieobowiązkowych pojawia się coś tak wesołego!


Mój komentarz zamyka się w XDDD

#polskiyoutube #mietczynski
1.....4 - xDDDDDDDDD

Zobaczcie opis: 

 Wyrusz z Profesorem Niczego w szaloną pod...

źródło: comment_xKLxvxNMpftEPYtsMCCHwd5n56mBvpcj.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przez niego z Wesela dostalam pale, tak super tlumaczy XD

No ale nie każdy o tym wie i na przykład moja znajoma uczyła się z jego filmikami do matury. Ledwo zdała.


@passivolange: @1984: do dzisiaj bym nie uwierzył, że istnieją tacy ludzie...
  • Odpowiedz
@lkjsdajfd: Nie jestem targetem tych książek. One mają trafić do fanów tego człowieka, czyli w głównej mierze nastolatków. Pewnie to jest zwykły wywiad-rzeka nastawiony na maksymalny zysk. Pieniądz jest pieniądz. Mnie to nie razi, po prostu śmieszne jest to, jak głupi program satyryczny może doprowadzić do wydania książki bez naukowej treści, która będzie leżeć na półce z książkami Carla Sagana i innych popularyzatorów nauki. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Obywatel_Kondominium: Pewnie robiła to w desperacji dzień przed maturą. Ja tego dnia olałem wszelką naukę i grałem w gierki. Sam czytałem lektury rzadko, ale miałem bardzo dobrą nauczycielkę i po prostu słuchałem co ona mówi, a mówiła bardzo dobrze. Czasem pisałem sprawdziany na 100% bazując na tym co zapamiętałem z lekcji. Maturkę walnąłem na 86%, co mi się w ogóle nie przydało na studiach technicznych. ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@1984: j--------e książka? Serio? C--j, tez bym pewnie napisał jak to z-----e wydawnictwo od youtuberów, którego nazwy nie pamiętam, by mi wyskoczyło z gotową forma i ghostwriterem.
  • Odpowiedz
@1984: przecież do każdego odcinka trzeba mieć wiedzę. Bez niej, z " nawet niezła parodia " treść zmienia się na " nawet spoko wytłumaczył "

  • Odpowiedz