Wpis z mikrobloga

Uwaga! Rozstrzygnięcie #rozdajo zorganizowanego przeze mnie i @FHA96 w VI edycji #mirkowyzwanie #mirkozajecie :)

Krótko przypominając - przedmiotem losowania był namalowany przeze mnie ręcznie obrazek na drewnie - breloczek, wisiorek czy co to tam, z dowolnie wybranym przez wygranego zwierzakiem lub wzorem, podobny jak spod tagu #arteminime . W losowaniu wzięły udział osoby, które wykonały wybrane przez siebie zadanie i opublikowały wpis dokumentujący wykonanie na mirko. Warunki spełniło 47 osób. Na liście znaleźliście się według kolejności wstawiania postów, a losowanie odbyło się za pomocą strony losowe.pl. Pod szczęśliwym numerkiem na liście widniał @Abriam - gratulujemy! Zgłoś się do mnie w wiadomości prywatnej, żeby ustalić szczegóły :)

@FHA96 zdecydował, że też się dołączy. Wybrał więc osobę, której wpis najbardziej mu się spodobał i pokazywał zaangażowanie w wykonanie zadania. @ciapekm - gratulujemy! :) Zostaniesz zawołany przez @FHA96, czekaj cierpliwie na wiadomość :)

Dziękujemy za zaangażowanie i do następnej edycji!
  • 10
@galaxybear: Oj, nie bierz tego do siebie :) Będzie tego więcej ;)
@32zlote: Oczywiście że o rozruszanie! No i każdy był tak samo blisko, więc nie ma tu co się zastanawiać. Wiesz, ja np. spełniłam warunki a w ogóle nie było mnie na liście :>