Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki podpowiedzcie mi jakie działania sprawiłyby że chcielibyście wrócić do byłej? Co by spowodowało zazdrość i chęć skontaktowanie się. Wiem jak to brzmi, ale ja już dłużej bez niego nie wytrzymam. Brakuje mi go mimo że minęło bardzo dużo czasu i wcale nie jest lepiej. Myśle o tym aby skończyć ze sobą aby w końcu nie cierpieć. Nie jestem w stanie dłużej wytrzymać tego bólu. #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #depresja #feels #gorzk

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 10
UzależnionyMarzyciel: Heh... Czasami mam tak samo, ale niestety trzeba włączyć mózg, szanować siebie i mieć #!$%@? na kolesia. Nie zmusisz nikogo do miłości, a udręczanie się i życie wspomnieniami tylko pogarsza sprawę. Nie znam Cię, nie znam waszej historii ale z pewnością jesteś wartościowym człowiekiem i trzeba zamknąć pewne etapy i żyć swoim życiem. Trzeba sobie tylko zdać sprawę z tego, że nie potrzebujesz go do szczęścia :)

Zaakceptował: kwasnydeszcz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy co się odwaliło.

Ale zawsze wystarczy napisać, pogadać, postarać się odbudować relację od nowa.

Jeżeli ta osoba jest ogarnięta, to pewne incydenty, będzie traktować jako problemy w związku i nie będzie ich wywlekać nawet po X latach, bo przesoliłaś zupę, albo zapytałaś obcego faceta o godzinę.