Wpis z mikrobloga

Wybaczcie spam - dziś dwa powiadomienia - najpierw dla karty.
Aktualizacja zestawienia dla ofert na kartę. Zmiany na plus: Orange - więcej internetu w pakiecie za 28 zł dla przenoszących i 35 zł dla wszystkich, Lajt mobile - nowy pakiet - do końca wakacji kosztujący 19,99 zł, później 24,99 zł, a w nim Rozmowy, SMS-y i 10 GB internetu.

PDF ze szczegółami

#tabelkigsm #orange #lajtmobile
Clear - Wybaczcie spam - dziś dwa powiadomienia - najpierw dla karty.
Aktualizacja z...

źródło: comment_8owiq0BBQ2vwX93Y0cbaPr0zTLSnqeWt.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@Clear: jak zawsze super zestawienie, a czy w tym zestawieniu mógłbyś jeszcze uwzględnić informacje o roamingu UE?
  • Odpowiedz
@xlab: W PDF-ie jest informacja o internecie w roamingu. Jeśli jest adnotacja o internecie w roamingu, to jednocześnie działaja także, rozmowy, SMS-y i MMS-y
  • Odpowiedz
  • 1
@Clear: czemu link przy ofercie Orange dla przenoszacych numer za 28 zl z 50 GB prowadzi do strony która mówi o bonusie 8 GB? Rozumiem że dostaję 15 GB za doładowanie i 8 GB z tego pakietu. To nie wychodzi mi 50, chyba że jest inny patent na to.
  • Odpowiedz
@xlab: a no tak. Nie przewidziałem, że to aż tacy idioci. Linków nie zmieniałem, a kretyni nie zaktualizowali stron. http://wybierzorange.pl - dostajesz 35 GB w ramach pakietu i 15 GB bonusu.

Zaraz poszukam, czy na orange.pl dodali nową stronę czy po prostu się idioci zagapili :)
Dzięki za sygnał.
  • Odpowiedz
@aro84: Te pakiety nie zawierają ani nielimitowanych rozmów, ani pakietów łączonych wszystko-w-jednym, a tylko takie zawarłem w tabelce :)
W tamtych masz co najwyżej nielimitowane rozmowy do Play, nielimitowane SMS-y do wszytskich i internet, a środki możesz ewentualnie wykorzystać na inne usługi. Nie wpisuje się to w reguły tego zestawienia :)
  • Odpowiedz
@Clear: wiem, ale najtańsze pakiety Orange, Fakt, Virgin, lycamobile, a2mobile też nie zawierają nielimitowanych i znalazły się w zestawieniu.
  • Odpowiedz
@aro84: Zestawienie bowiem zawiera dwa typy:
-> nielimitowane połączenia i ewentualnie coś jeszcze
-> wszystkiego po trochu [all inclusive] (stąd Virgin, który ma 30 minut, 30 SMS i 300 MB się łapie, bo jest tu wszystkiego po trochu)

W zestawieniu dla abonamentu natomiast biorę pod uwagę tylko no limity.
  • Odpowiedz