Wpis z mikrobloga

Po 3 latach w sumie bezawaryjnej jazdy #bmw #e39 przesiadam się na coś z innej beczki.
Jak do tej pory po miesiącu dużo dobrze czuje człowiek, wymieniony dyfer z przodu i uszczelnione zawieszenie. Graty takie jak szyba w kolorze albo lekko zużyta manetka kierunków czekają w garażu na wymianę.
4.6 litra V8 LPG oczywiście
#pokazauto #4x4 #landrover #rangerover #samochody
Pobierz
źródło: comment_xqZr17c0xBxvrHIchdkIqDa7iCA64NAv.jpg
  • 11
@l0h-s: Po tym jak sam obadałem wcześniej plus rozmowy ze sprzedającym który sam dłubał (dziadek, dużo wolnego czasu) to dużą większość można zrobić samemu, wystarczy troche logicznego rozumowania. Części nowe drogie i bardzo drogie, używki w normalnych standardowych cenach. W trasę jeszcze nie wiem, żadnej ekspresowej drogi nie próbowałem nim, ale przy 130 na godzinę może być już głośno (oczywiście porównuje wszystko do e39, zupełnie inne auto.
@szamot: Jak na spowiedzi:
24-25 mieszanie (30% po Radomiu, 20%inne miejscowości, reszta drogi między i wiejskie), max nie znam, ale pewnie cos koło 30 kiedy to orałem pole sąsiadowi.
Minimalnie ~ 20 litrów gdy jechałem tak do 120 km/h ekspresami.
Maksymalna predkość do tej pory to jakieś 160km/h (więcej nie jechałem, bo głośno jest, a ja nie lubię jak jest głośno) O dziwo jest dość stabilnie, spodziewałem się sytuacji jak w