Wpis z mikrobloga

@WyczesanyCzesiek: Moje koleżanki miały facetów w ich wieku i nagle okazywało się, że po kilku latach facet jest bardziej zainteresowany młodszą koleżanką z pracy. Zatem mogłabym powiedzieć: poczekaj, aż on będzie mieć 40 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°) A mój mężczyzna jest we mnie zakochany po uszy, okazuje mi to, a ja robię to samo :)
@SlodkoKwasny hehe dorosniesz, to zorientujesz się, że seks to nie wszystko, zwłaszcza dla kobiety. O ile w ogóle przestaniesz myśleć kategoriami innymi niż znalezienie dziewczyny, która nie będzie chciała związku ba całe życie. Zobacz, co piszą faceci w moim wieku. Ich celem jest znalezienie dziewczyny do wyruchania, a ja szukam mężczyzny na dobre i złe. Takiego, który da mi szacunek i wsparcie, a nie tylko stajacego po 10 sekundach choojka (choć mówiąc
hehe dorosniesz, to zorientujesz się, że seks to nie wszystko, zwłaszcza dla kobiety. O ile w ogóle przestaniesz myśleć kategoriami innymi niż znalezienie dziewczyny


@PieknaKobieta: hahaha seks to nie wszystko o ile go dostaje bo jak nie ma safysfakcjonującego segzu to bolec na boku incoming. Taka prawda.
@PieknaKobieta: Mówie jakie są realia. Choćby nie wiem jakie motyle w brzuchu było, jak nie ma satysfakcji z seksu to związek idzie w piach. Ma się to odnośnie obu stron. No chyba, że mamy do czynienia z cynicznymi relacjami z którejś ze stron, lub wiekiem takim, że ktoś nie chce zostać sam.